Darts

 

 

2018.06.04.

DARTS CSAPAT-VB FRANFURT AM MAIN

 

DÖNTŐ

 

SKÓCIAHOLLANDIA 1:3
Wright–Van Gerwen 2–4
G. Anderson–Van Barneveld 4–1
Wright, G. Anderson–Van Gerwen, Van Barneveld 1–4
G. Anderson–Van Gerwen 0–4 

 

ELŐDÖNTŐ

 

SKÓCIA–AUSZTRÁLIA 2:1
Wright–Whitlock 4–3
G. Anderson–K. Anderson 3–4
Wright, G. Anderson–K. Anderson, Whitlock 4–3

BELGIUMHOLLANDIA 0:2
K. Huybrechts–Van Gerwen 2–4
Van den Bergh–Van Barneveld 2–4

 

NEGYEDDÖNTŐ

SKÓCIA–JAPÁN 2:0
Wright–Aszada 4–0
G. Anderson–Muramacu 4–0

WALES–AUSZTRÁLIA 1:2
Price–Whitlock 2–4
Clayton–K. Anderson 4–0
Price, Clayton–Whitlock, K. Anderson 1–4

ANGLIA–BELGIUM 1:2
Cross–K. Huybrechts 4–2
Chisnall–Van den Bergh 3–4
Cross, Chisnall–K. Huybrechts, Van den Bergh 0–4

NÉMETORSZÁG–HOLLANDIA 0:2
Schindler–Van Gerwen 1–4
Hopp–Van Barneveld 0–4


2018.06.02.

 

DARTS, CSAPAT-VB, FRANKFURT AM MAIN

MÁSODIK KÖR

 

WALES–SVÁJC 2:1

Price–Fehlmann 3–4

Clayton–Bless 4–0

Price,Clayton–Fehlmann, Bless 4–1

 

AUSZTRÁLIA–SPANYOLORSZÁG 2:1

Whitlock–Reyes 2–4

K. Anderson–Alcinas 4–1

Whitlock, K. Anderson–Reyes, Alcinas 4–3

 

JAPÁN–KANADA 2:0 

Aszada–Part 4–3

Muramacu–Murschell 4–0

 

SKÓCIA–BRAZÍLIA 2:0

Wright–Portela 4–1

G. Anderson–Rangel 4–0

 

BELGIUM–FINNORSZÁG 2:0

K. Huybrechts–Kantele 4–0

Van den Bergh–Viljanen 4–1

 

ANGLIA–SZINGAPÚR 2:1

Cross–P. Lim 2–4

Chisnall–H. Lim 4–2

Cross, Chisnall–P. Lim, H. Lim 4–1

 

ÉSZAK-ÍRORSZÁG–NÉMETORSZÁG 1:2

Gurney–Schindler 4–0

Dolan–Hopp 3–4

Gurney, Dolan–Schindler, Hopp 2–4

 

HOLLANDIA–DÉL-AFRIKA 2:0 

Van Gerwen–O'Brien 4–0

Van Barneveld–Petersen 4–0


DARTS, CSAPAT-VB, FRANKFURT AM MAIN 

AZ ELSŐ KÖR VÉGEREDMÉNYE

Skócia (1)–Egyesült Államok 5–1

Brazília–Dánia 5–1

Japán–Ausztria (8) 5–4

Kanada–Olaszország 5–1

Wales (5)–Thaiföld 5–3

Svájc–Kína 5–2

Ausztrália (4)–Hongkong 5–1

Spanyolország–Oroszország 5–4

Anglia (2)–Csehország 5–3

Új-Zéland–Szingapúr 3–5

Belgium (7)–Írország 5–4

Görögország–Finnország 1–5

Észak-Írország (6)–Lengyelország 5–4

Svédország–Németország 3–5

Hollandia (3)–Gibraltár 5–0

MAGYARORSZÁG–Dél-Afrika 3–5


 

 


2018.05.27.

 

WORLD SERIES OF DARTS
1. ÁLLOMÁS (GERMAN MASTERS, GELSENKIRCHEN)
Döntő
Dimitri Van den Bergh (belga)–Mensur Suljovic (osztrák) 2–8

 

Elődöntő
Dimitri Van den Bergh (belga)
–Gary Anderson (skót, 4.) 8–7

Peter Wright (skót, 2.)–Mensur Suljovic (osztrák) 2–8

 

Negyeddöntő
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Dimitri Van den Bergh (belga) 3–8

Gary Anderson (skót, 4.)–Jamie Lewis (walesi) 8–6
Peter Wright (skót, 2.)–Raymond van Barneveld (holland) 8–7
Rob Cross (angol, 3.)–Mensur Suljovic (osztrák) 7–8

 

1. forduló
Michael van Gerwen (holland, 1.)
–Max Hopp (német) 6–4

Dimitri Van den Bergh (belga)–Martin Schindler (német) 6–0
Gary Anderson (skót, 4.)–Gabriel Clemens (német) 6–2
Jamie Lewis (walesi)–Nico Kurz (német) 6–5
Peter Wright (skót, 2.)–Dragutin Horvat (német) 6–1
Raymond van Barneveld (holland)–Manfred Bilderl (német) 6–0
Rob Cross (angol, 3.)–Stefan Stoyke (német) 6–4
Mensur Suljovic (osztrák)–Robert Marijanovic (német) 6–2


2018.05.20.

DARTS
PREMIER LEAGUE
16. ÁLLOMÁS, LONDON
ELŐDÖNTŐ

Michael van Gerwen (holland)–Rob Cross (angol) 10––6
Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót) 10––6
DÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland)–Michael Smith (angol) 11–4

gerwensmith_400

2018.05.12.

DARTS
PREMIER LEAGUE
15. állomás, Aberdeen 
Michael Smith (angol)–Raymond van Barneveld (holland) 6–6

Simon Whitlock (ausztrál)–Rob Cross (angol) 6–6
Peter Wright (skót)–Daryl Gurney (északír) 6–6
Michael van Gerwen (holland)–Gary Anderson (skót) 5–7

darts_960px_400



2018.05.04.

14. ÁLLOMÁS, BIRMINGHAM
Peter Wright (skót)–Simon Whitlock (ausztrál) 7–4
Rob Cross (angol)–Michael van Gerwen (holland) 2–7
Daryl Gurney (északír)–Michael Smith (angol) 6–6
Gary Anderson (skót)–Raymond van Barneveld (holland) 3–7

premierleaguetablebirminghamweb_400

2018.04.28.

PDC DARTS PREMIER LEAGUE

13. ÁLLOMÁS, MANCHESTER
Peter Wright (skót)–Michael Smith (angol) 1–7
Daryl Gurney (északír)–Michael van Gerwen (holland) 6–6
Simon Whitlock (ausztrál)–Gary Anderson (skót) 7–5
Raymond van Barneveld (holland)–Rob Cross (angol) 6–6
Michael Smith (angol)–Michael van Gerwen (holland) 1–7

darts_tab_400


2018.04.23.

DARTS, EUROPEAN TOUR-SOROZAT

4. ÁLLOMÁS (PREMSTÄTTEN)
Döntő
Jonny Clayton (walesi, 16.)
–Gerwyn Price (walesi, 10.) 8–5

 

Elődöntő
Jonny Clayton (walesi, 16.)
–Mensur Suljovic (osztrák, 5.) 7–6
Gerwyn Price (walesi, 10.)
–Joe Cullen (angol, 6.) 7–6

 

Negyeddöntő
Jonny Clayton (walesi, 16.)–Ian White (angol, 8.) 6–4

Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Daryl Gurney (északír, 4.) 6–1
Rob Cross (angol, 2.)–Gerwyn Price (walesi, 10.) 3–6
Joe Cullen (angol, 6.)–Michael Smith (angol, 3.) 6–2

 

Nyolcaddöntő
James Wade (angol)–Jonny Clayton (walesi, 16.) 3–6

Ian White (angol, 8.)–Simon Whitlock (ausztrál, 9.) 6–3
Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Cristo Reyes (spanyol) 6–3
Daryl Gurney (északír, 4.)–Darren Webster (angol, 13.) 6–3
Rob Cross (angol, 2.)–Steve Beaton (angol, 15.) 6–5
Wayne Jones (angol)–Gerwyn Price (walesi, 10.) 3–6
Joe Cullen (angol, 6.)–Mervyn King (angol, 11.) 6–3
Michael Smith (angol, 3.)–Dimitri Van den Bergh (belga) 6–2

 

2. forduló
Peter Wright (skót, 1.)–James Wade (angol) 4–6

Jonny Clayton (walesi, 16.)–Max Hopp (német) 6–3
Ian White (angol, 8.)–Brendan Dolan (északír) 6–4
Simon Whitlock (ausztrál, 9.)–Adam Hunt (angol) 6–4
Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Darius Labanauskas (litván) 6–1
Jelle Klaasen (holland, 12.)–Cristo Reyes (spanyol) 2–6
Daryl Gurney (északír, 4.)–Ron Meulenkamp (holland) 6–3
Darren Webster (angol, 13.)–Richie Burnett (walesi) 6–5
Rob Cross (angol, 2.)–Steve West (angol) 6–5
Steve Beaton (angol, 15.)–Luke Humphries (angol) 6–5
Dave Chisnall (angol, 7.)–Wayne Jones (angol) – Chisnall visszalépett
Gerwyn Price (walesi, 10.)–Scott Taylor (angol) 6–2
Joe Cullen (angol, 6.)–Steve Lennon (ír) 6–2
Mervyn King (angol, 11.)–Jason Cullen (ír) 6–0
Michael Smith (angol, 3.)–Michael Barnard (angol) 6–0
Benito van de Pas (holland, 14.)–Dimitri Van den Bergh (belga) 4–6

 

1. forduló
Jason Cullen (ír)–Alexits Tamás (magyar) 6–1

 


2018.04.20.

Darts Premier League Rotterdam dupla forduló eredményei


12. JÁTÉKNAP, ROTTERDAM csütörtök

Simon Whitlock (ausztál)–Michael Smith (angol) 1–7
Daryl Gurney (északír)–Gary Anderson (skót) 3–7
Rob Cross (angol)–Peter Wright (skót) 6–6
Michael van Gerwen (holland)–Raymond van Barneveld (holland) 5–7
Daryl Gurney (északír)–Simon Whitlock (ausztrál) 7–1


DARTS PREMIER LEAGUE (ROTTERDAM) szerda

Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót) 2:7
Rob Cross (angol)–Daryl Gurney (északír) 7:4
Raymond van Barneveld (holland)–Simon Whitlock (ausztrál) 7:3
Peter Wright (skót)–Michael van Gerwen (holland) 7:5
Rob Cross (angol)–Gary Anderson (skót) 3:7

pltablerotterdamthursweb_400


2018.04.07.

PREMIER LEAGUE
9. állomás, Liverpool
Simon Whitlock (ausztrál)
–Gerwyn Price (walesi) 7–3
Raymond van Barneveld (holland)–Michael Smith (angol) 0–7
Gary Anderson (skót)–Rob Cross (angol) 5–7
Mensur Suljovic (osztrák)–Michael van Gerwen (holland) 4–7
Daryl Gurney (északír)–Peter Wright (skót) 6–6


 

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE 
  1. Michael van Gerwen 9 8 1 61–29 +32 16
  2. Michael Smith 9 7 2 56–31 +25 14
  3. Rob Cross 9 6 3 50–41 +9 12
  4. Simon Whitlock 9 4 2 3 51–46 +5 10
  5. Gary Anderson 9 3 3 3 52–51 +1 9
  6. Daryl Gurney 9 2 5 2 50–52 –2 9
  7. Raymond van Barneveld 9 3 2 4 42–51 –9 8
  8. Peter Wright 9 1 4 4 38–57 –19 6
  9. Mensur Suljovic 9 2 7 40–53 –13 4
10. Gerwyn Price 9 2 7 32–61 –29 2


2018.03.31.

Csb eredmények

 

A Csoport
2018.03.30.
  EBDE BUDAFOK SEDE II. DÖ-MIK BULLIBRIGÁD VSE-MIX POD NOIRET
EBDE BUDAFOK   3   18-1     III. forduló 
SEDE II. 0   1-18   0   14-16 III. forduló   
DÖ-MIK BULLIBRIGÁD   3   16-14   I. forduló   
VSE-MIX   III. forduló   I. forduló    II. forduló
POD NOIRET III. forduló      II. forduló   
B Csoport
2018.03.30.

 

  ACÉL- DARAZSAK SEDE I. DÖ-MIK DC II. THE BEAC BOYS PSC
ACÉL- DARAZSAK   3   18-10     III. forduló 
SEDE I. 0   10-18   0   7-18 III. forduló   
DÖ-MIK DC II.   3   18-7   3  18-11  
THE BEAC BOYS   III. forduló  0  11-18   0   14-18
PSC III. forduló      3   18-14  


2018.03.31.

DARTS PREMIER LEAGUE
8. ÁLLOMÁS, BELFAST

Mensur Suljovic (osztrák)–Gary Anderson (skót) 5–7
Michael Smith (angol)–Gerwyn Price (walesi) 7–2
Raymond van Barneveld (holland)–Michael van Gerwen (holland) 2–7
Daryl Gurney (északír)–Rob Cross (angol) 7–5
Simon Whitlock (ausztrál)–Peter Wright (skót) 6–6

allas_960px_400

2018.03.25.

DARTS, PREMIER LEAGUE
7. ÁLLOMÁS, GLASGOW

Daryl Gurney (északír)–Mensur Suljovic (osztrák) 7–3
Michael van Gerwen (holland)–Michael Smith (angol) 7–2
Gary Anderson (skót)–Simon Whitlock (ausztrál) 7–4
Peter Wright (skót)–Raymond van Barneveld (holland) 1–7
Rob Cross (angol)–Gerwyn Price (walesi) 7–1

premierleaguetableglasgowweb_400

2018.03.16.

Darts

PREMIER LEAGUE
6. ÁLLOMÁS, NOTTINGHAM
Michael Smith (angol)-
Peter Wright (skót) 7–1
Simon Whitlock (ausztrál)–Daryl Gurney (északír) 6–6
Mensur Suljovic (osztrák)–Rob Cross (angol) 2–7
Gerwyn Price (walesi)–Michael van Gerwen (holland) 3–7
Raymond van Barneveld (holland)–Gary Anderson (skót) 6–6

premierleaguetablenottinghamweb_400

2018.03.10.

DARTS


Premier League, 5. állomás, Leeds

Michael van Gerwen (holland)–Simon Whitlock (ausztrál) 7–4
Gerwyn Price (walesi)–Raymond van Barneveld (holland) 5–7
Peter Wright (skót)–Mensur Suljovic (osztrák) 1–7
Gary Anderson (skót)–Daryl Gurney (északír) 6–6
Rob Cross (angol)–Michael Smith (angol) 7–5

premierleaguetableleeds600_2_400

2018.03.05.

Coral UK Open


A kétszeres világbajnok Gary Anderson 11–7-re legyőzte a 22 éves ausztrál Corey Cadbyt a vb utáni második rangos verseny, az angliai Mineheadben rendezett darts UK Open döntőjében, így pályafutása során először nyerte meg ezt a major tornát.

 

DARTS, UK OPEN (MINEHEAD)
DÖNTŐ
Gary Anderson (skót)
–Corey Cadby (ausztrál) 11–7

 

ELŐDÖNTŐ
Gary Anderson (skót)
–David Pallett (angol) 11–7

Robert Owen (walesi)–Corey Cadby (ausztrál) 3–11

 

NEGYEDDÖNTŐ
Corey Cadby (ausztrál)
–Gerwyn Price (walesi) 10–6

David Pallett (angol)–Steve West (angol) 10–5

John Part (kanadai)–Robert Owen (walesi) 3–10
Gary Anderson (skót)–Rob Cross (angol) 10–5

Fifth Round
John Part 10-8 Mervyn King
Gerwyn Price 10-9 Paul Hogan
Gary Anderson 10-6 Jermaine Wattimena
Rob Cross 10-3 Krzysztof Ratajski
Robert Owen 10-7 Ian White
Steve West 10-9 Michael Smith
David Pallett 10-7 Kim Huybrechts
Corey Cadby 10-7 Chris Dobey

Fourth Round
Kim Huybrechts 10-5  Daryl Gurney
Gary Anderson 10-3 Ricky Evans
Rob Cross 10-7 Kyle Anderson
Corey Cadby 10-7 Martin Schindler
Chris Dobey 10-5 Jason Lowe
Mervyn King 10-8 Jonny Clayton
Michael Smith 10-4 Ryan Meikle
John Part 10-9 Ron Meulenkamp
Robert Owen 10-9 Nathan Rafferty
David Pallett 10-6 James Wade
Steve West 10-7 Matthew Edgar
Krzysztof Ratajski 10-5 Keegan Brown
Gerwyn Price 10-6 Dirk van Duijvenbode
Ian White 10-8 Jamie Hughes
Jermaine Wattimena 10-8 Stephen Bunting
Paul Hogan 10-8 Jeffrey de Zwaan

Third Round
Rob Cross 10-8 Nathan Aspinall
Mervyn King 10-4 Raymond van Barneveld
Jeffrey de Zwaan 10-8 Michael van Gerwen
Gary Anderson 10-3 Robert Rickwood
Jason Lowe 10-3 David Airey
John Part 10-2 David Evans
David Pallett 10-8 Robert Thornton
Ricky Evans 10-6 Luke Humphries
Kyle Anderson 10-7 Vincent van der Voort
Jermaine Wattimena 10-8 Steve Beaton
Robert Owen 10-2 Jamie Lewis
Kim Huybrechts 10-8 Gabriel Clemens
Steve West 10-9 Darryl Pilgrim
Keegan Brown 10-8 Joe Cullen
Krzysztof Ratajski 10-7 Darren Webster
James Wade 10-6 Simon Stevenson
Nathan Rafferty 10-9 Peter Wright
Chris Dobey 10-2 Harry Ward
Corey Cadby 10-5 Michael Rasztovits
Matthew Edgar 10-4 John Henderson
Paul Hogan 10-6 Paul Nicholson
Michael Smith 10-5 Kirk Shepherd
Ian White 10-7 Simon Whitlock
Daryl Gurney 10-9 Jelle Klaasen
Martin Schindler 10-7 Ryan Harrington
Dirk van Duijvenbode 10-5 Adrian Lewis
Gerwyn Price 10-6 Alex Roy
Stephen Bunting 10-3 Justin Pipe
Ryan Meikle 10-6 Dave Chisnall
Jonny Clayton 10-6 Michael Barnard
Ron Meulenkamp 10-4 Dave Prins
Bye - Jamie Hughes

Second Round
Alex Roy 6-4 Toni Alcinas
Gerwyn Price 6-2 James Wilson
Dirk van Duijvenbode 6-4 Alan Norris
Raymond van Barneveld 6-5 Mike Norton
Vincent van der Voort 6-3 Martin Biggs
Paul Nicholson 6-5 Richard North
David Evans 6-4 Benito van de Pas
Chris Dobey 6-5 Lee Evans
Paul Hogan Bye (John Goldie withdrew)
Ryan Harrington 6-3 Danny Noppert
David Airey 6-1 Stuart Kellett
Dave Chisnall 6-2 Rene Eidams
Kirk Shepherd 6-3 Vincent Kamphuis
Nathan Rafferty 6-3 Jason Mold
Robert Owen 6-4 Michael Burgoine
Jermaine Wattimena 6-0 Andy Hamilton
Luke Humphries 6-3 Wayne Jones
Stephen Bunting 6-2 Bradley Brooks
Joe Cullen 6-2 Jose Justicia
Keegan Brown 6-3 George Killington
Gabriel Clemens 6-0 Andrew Gilding
Jason Lowe 6-4 John Scott
Nathan Aspinall 6-3 Andrew Pullen
Ricky Evans 6-2 Carl Wilkinson
Michael Barnard 6-2 Cody Harris
Ron Meulenkamp 6-1 Joe Davis
John Part 6-0 Paul Whitworth
Harry Ward 6-1 Ted Evetts
Michael Rasztovits Bye (Maik Langendorf withdrew)
Ryan Meikle 6-4 Mark Craddock
Robert Rickwood 6-0 James Richardson
Darryl Pilgrim 6-4 Geert Nentjes

First Round
Paul Nicholson 6-5 Terry Jenkins
Ryan Harrington 6-5 Richie Burnett
Lee Evans 6-3 Dimitri Van den Bergh
John Part 6-2 John Morris
Alex Roy 6-2 Mark Walsh
Michael Burgoine Bye (Andrew Davidson withdrew)
Rene Eidams 6-4 Andrew Johnson
Michael Barnard Bye (Scott Robertson withdrew)
Bradley Brooks 6-4 Chris Quantock
Benito van de Pas 6-5 Cristo Reyes
Andrew Pullen Bye (Mark Rice withdrew)
Michael Rasztovits 6-3 Simon Tate
Luke Humphries 6-0 Liam Kelly
Robert Rickwood Bye (Rene Berndt withdrew)
Dirk van Duijvenbode Bye (Mick McGowan withdrew)
Harry Ward 6-0 Daniel Lee
Kirk Shepherd 6-4 Adam Hunt
Ryan Meikle 6-5 Mickey Mansell
Darryl Pilgrim 6-2 Ian Jopling
Joe Davis 6-5 Dan Read
David Airey 6-4 Benjamin McClelland
Martin Biggs Bye (Chris Lacey withdrew)
Ricky Evans 6-1 Andreas Hajiminia
Cody Harris 6-1 Tony Mitchell
Mark Craddock Bye (Craig Winstanley withdrew)
Andy Hamilton Bye (William O'Connor withdrew)
Paul Whitworth 6-3 Martin Atkins
Paul Hogan 6-5 Darren Brown
Ron Meulenkamp 6-4 Andy Hibbert
George Killington 6-4 Andy Jenkins
Jason Mold 6-5 Prakash Jiwa
John Scott 6-4 Darren Johnson

 


2018.02.23.

Csapatbajnoki mérkőzés


EBDE-Budafok - SEDE II 18:1

501: 9:0

Crikett: 9:1 (Vajda Gábor)

 

  EBDE BUDAFOK SEDE II. DÖ-MIK BULLIBRIGÁD VSE-MIX POD NOIRET
EBDE BUDAFOK    2 18-1      
SEDE II. 0 1-18        
DÖ-MIK BULLIBRIGÁD       I. forduló   
VSE-MIX      I. forduló    
POD NOIRET          



2018,02,23,

Unibet Premier League eredmények

Premier League
4. állomás, Berlin 

Michael Smith (angol)–Simon Whitlock (ausztrál) 7–3
Gerwyn Price (walesi)–Mensur Suljovic (osztrák) 3–7
Michael van Gerwen (holland)–Daryl Gurney (északír) 7–2 
Rob Cross (angol)–Raymond van Barneveld (holland) 7–3
Peter Wright (skót)–Gary Anderson (skót) 6–6

 

 

P

W

D

L

+/-

LWAT

Pts

Michael Smith

4

4

0

0

+14

13

8

Michael van Gerwen

4

3

0

1

+12

9

6

Simon Whitlock

4

3

0

1

+7

9

6

Peter Wright

4

1

2

1

-1

9

4

Rob Cross

4

2

0

2

-4

7

4

Gary Anderson

4

1

1

2

-2

7

3

Raymond van Barneveld

4

1

1

2

-5

6

3

Mensur Suljovic

4

1

0

3

-5

6

2

Daryl Gurney

4

0

2

2

-8

8

2

Gerwyn Price

4

0

2

2

-8

6

2


2018.02.16.

Unibet Premier League eredmények


DARTS PREMIER LEAGUE

3. ÁLLOMÁS, NEWCASTLE
Michael Smith (angol)
–Mensur Suljovic (osztrák) 7–2
Darly Gurney (északír)–Gerwyn Price (walesi) 6–6
Rob Cross (angol)–Peter Wright (skót) 7–4
Michael van Gerwen (holland)–Gary Anderson (skót) 7–3
Simon Whitlock (ausztrál)–Raymond van Barneveld (holland) 7–4

 

P

W

D

L

+/-

LWAT

Pts

Simon Whitlock

3

3

0

0

+11

7

6

Michael Smith

3

3

0

0

+10

9

6

Michael van Gerwen

3

2

0

1

+7

6

4

Peter Wright

3

1

1

1

-1

7

3

Raymond van Barneveld

3

1

1

1

-1

5

3

Gary Anderson

3

1

0

2

-2

5

2

Daryl Gurney

3

0

2

1

-3

7

2

Gerwyn Price

3

0

2

1

-4

6

2

Rob Cross

3

1

0

2

-8

4

2

Mensur Suljovic

3

0

0

3

-9

4

0


2018.02.09.

Unibet Premier League eredmények

 

DARTS
Premier League
2. állomás, Cardiff 

Michael Smith (angol)–Daryl Gurney (északír) 7–4
Rob Cross (angol)–Simon Whitlock (ausztrál) 1–7
Michael van Gerwen (holland)–Peter Wright (skót) 5–7
Gerwyn Price (walesi)–Gary Anderson (skót) 3–7
Raymond van Barneveld (holland)–Mensur Suljovic (osztrák) 7–5

 

 

P

W

D

L

+/-

LWAT

Pts

Simon Whitlock

2

2

0

0

+8

6

4

Michael Smith

2

2

0

0

+5

5

4

Raymond van Barneveld

2

1

1

0

+2

5

3

Peter Wright

2

1

1

0

+2

5

3

Michael van Gerwen

2

1

0

1

+3

3

2

Gary Anderson

2

1

0

1

+2

4

2

Daryl Gurney

2

0

1

1

-3

4

1

Gerwyn Price

2

0

1

1

-4

3

1

Mensur Suljovic

2

0

0

2

-4

3

0

Rob Cross

2

0

0

2

-11

0

0



2018.02.02.

Unibet Premier League eredmények

Mensur Suljovic 5-7 Simon Whitlock
Gary Anderson 5-7 Michael Smith
Daryl Gurney 6-6 Raymond van Barneveld
Michael van Gerwen 7-2 Rob Cross
Peter Wright 6-6 Gerwyn Price

 

 

 

P

W

D

L

+/-

LWAT

Pts

Michael van Gerwen

1

1

0

0

+5

2

2

Simon Whitlock

1

1

0

0

+2

3

2

Michael Smith

1

1

0

0

+2

3

2

Raymond van Barneveld

1

0

1

0

0

3

1

Gerwyn Price

1

0

1

0

0

3

1

Daryl Gurney

1

0

1

0

0

3

1

Peter Wright

1

0

1

0

0

3

1

Mensur Suljovic

1

0

0

1

-2

2

0

Gary Anderson

1

0

0

1

-2

2

0

Rob Cross

1

0

0

1

-5

0

0


2018.01.24.

Unibet Masters 2018

 

A világranglista első 16 helyén álló versenyző részvételével a Unibet Masters 2018 lesz az első nagy torna, ahol a VB után újra láthatjuk a sztárokat, és az első nagy torna Phil Taylor nélkül.

 

Az esemény pénteken kezdődik, és vasárnap zárul. Első két napon csak esti program lesz 20 órától, míg vasárnap délután a negyeddöntők kerülnek megrendezésre 13:45-től. Vasárnap este 20 órától az elődöntők és a döntő kerül lebonyolításra.

 

 

 

2018 Unibet Masters résztvevők:

 

1 Michael van Gerwen

 

2 Peter Wright

 

3 Rob Cross

 

4 Gary Anderson

 

5 Daryl Gurney

 

6 Mensur Suljovic

 

7 Dave Chisnall

 

8 Simon Whitlock

 

9 James Wade

 

10 Raymond van Barneveld

 

11 Michael Smith

 

12 Gerwyn Price

 

13 Benito van de Pas

 

14 Ian White

 

15 Alan Norris

 

16 Kim Huybrechts

 

 

 

Teljes ágrajz:

 

(1) Michael van Gerwen v (16) Kim Huybrechts

 

(8) Simon Whitlock v (9) James Wade

 

(5) Daryl Gurney v (12) Gerwyn Price

 

(4) Gary Anderson v (13) Benito van de Pas

 

(2) Peter Wright v (15) Alan Norris

 

(7) Dave Chisnall v (10) Raymond van Barneveld

 

(6) Mensur Suljovic v (11) Michael Smith

 

(3) Rob Cross v (14) Ian White

 

Program:

 

2018. január 26. péntek 20:00:

 

Nyolcaddöntők:

 

Dave Chisnall v Raymond van Barneveld

 

Mensur Suljovic v Michael Smith

 

Rob Cross v Ian White

 

Peter Wright v Alan Norris

 

 

 

2018. január 27. szombat 20:00:

 

Nyolcaddöntők:

 

Simon Whitlock v James Wade

 

Daryl Gurney v Gerwyn Price

 

Gary Anderson v Benito van de Pas

 

Michael van Gerwen v Kim Huybrechts

 

 

 

2018. január 28. vasárnap

 

Délutáni program, 13:45:

 

Negyeddöntők:

 

Esti program, 20:00

 

Elődöntők

 

Döntő

 

 

 

Játékmód

 

16 között: 10 nyert leg

 

Negyeddöntők: 10 nyert leg

 

Elődöntők: 11 nyert leg

 

Döntő: 11 nyert leg

 

 

 

Pénzdíjazás

 

Győztes £60,000

 

Döntős £25,000

 

Elődöntősök £17,500

 

Negyeddöntősök £10,000

 

Első kör vesztesei £5,000

 

Összdíjazás £200,000


2018.01.23.

Darts

PDC év játékosai díjazottak

Hétfőn este a PDC megtartotta a PDC Awards elnevezésű, a 2017-es évet lezáró, díjátadó gáláját. A szervezet az év játékosának Michael van Gerwen-t választotta. A legjobb fiatal játékos címet Dimitri van den Bergh érdemelte ki. Az újdonsült világbajnok, Rob Cross 4 díjat is bezsebelt. Ő lett a legjobb újonc, öve lett a legjobb televíziós teljesítmény díja, illetve a szurkolók és a játékosok is őt választották 2017 legjobb dartsjátékosának!!

 

További díjazottak.

 

 

 

2018 PDC Díjátadó

 

PDC Hall of Fame

 

Dave Clark - Sky Sports

 

 

 

ProTour Év Játékosa

 

Győztes: Peter Wright

 

Lejöltek:

 

Michael van Gerwen

 

Rob Cross

 

Michael Smith

 

PDC Legjobb Újonc

 

Győztes: Rob Cross

 

Jelöltek:

 

Richard North

 

Steve Lennon

 

Luke Humphries


 

Az Év televíziós mérkőzése

 

Győztes: Rob Cross, World Championship elődöntő Michael van Gerwen ellen

 

Jelöltek:

 

Peter Wright, Premier League (Exeter) v Adrian Lewis

 

Phil Taylor, World Matchplay döntő v Peter Wright

 

Michael van Gerwen, World Championship 2. kör v James Wilson

 

 

 

PDC Év Játékosa a szurkolók szavazatai alapján:

 

Rob Cross

 

 

 

Év Játékosa a PDPA játékosok szavazatai alapján:

 

Rob Cross

 

PDC 9 nyilas klub:

 

Arany jelvényes: Adrian Lewis, Kyle Anderson

 

Ezüst jelvényes: Robert Allenstein, Kyle Anderson, Steve Beaton, Dave Chisnall, Joe Cullen, Mike De Decker, Mark Dudbridge, Ted Evetts, Rob Hewson, Kim Huybrechts, Ronny Huybrechts, Christian Kist, Adrian Lewis, Jamie Lewis, Mickey Mansell, Ryan Meikle, Kenny Neyens, Mensur Suljovic, Michael van Gerwen, Darren Webster, Ricky Williams, Peter Wright

 

 

 

PDC Év Fiatal Játékosa

 

Győztes: Dimitri Van den Bergh

 

Jelöltek:

 

Steve Lennon

 

Martin Schindler

 

Ted Evetts

 

PDC Év Játékosa:

 

Győztes: Michael van Gerwen

 

Jelöltek:

 

Peter Wright

 

Rob Cross

 

Daryl Gurney


 

2018.01.02.

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
Rob Cross (angol, 20.)–
Phil Taylor (angol, 6.) 7:2 (3–1, 3–1, 3–0, 0–3, 3–0, 3–1, 3–1, 0–3, 3–0)

2017.12.31.

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
ELŐDÖNTŐ
Jamie Lewis (walesi)–Phil Taylor (angol, 6.) 1:6 (3–2, 2–3, 2–3, 2–3, 1–3, 2–3, 2–3)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Rob Cross (angol, 20.) 5:6 (2–3, 3–2, 1–3, 3–2, 2–3, 3–0, 2–3, 3–0, 3–2, 1–3, 5–6) 

2017.12.29.

DARTS, PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON

NEGYEDDÖNTŐ
Jamie Lewis (walesi)–Darren Webster (angol, 23.) 5:0
Dimitri Van den Bergh (belga)–Rob Cross (angol, 20.) 4:5

Michael van Gerwen (holland, 1.)–Raymond van Barneveld (holland, 9.) 5:4
Phil Taylor (angol, 6.)–Gary Anderson (skót, 3.) 5:3

2017.12.28.


DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON

NYOLCADDÖNTŐ
Vincent van der Voort (holland)–Raymond van Barneveld (holland, 9.) 1:4
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Gerwyn Price (walesi, 16.) 4:2

Antonio Alcinas (spanyol)–Darren Webster (angol, 23.) 0:4
Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Dimitri Van den Bergh (belga) 0:4
John Henderson (skót, 29.)–Rob Cross (angol, 20.) 1:4

Jamie Lewis (walesi)–James Richardson (angol) 4:1
Phil Taylor (angol, 6.)–Keegan Brown (angol) 4:0
Gary Anderson (skót, 3.)–Steve West (angol) 4:2

2017.12.23.

Darts VB

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON

2. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–James Wilson (angol, 32.) 4:0
Gerwyn Price (walesi, 16.)–Ian White (angol, 17.) 4:1
Vincent van der Voort (holland)–Steve Beaton (angol, 25.) 4:0
Raymond van Barneveld (holland, 9.)–Kyle Anderson (ausztrál, 24.) 4:1

Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Robert Thornton (skót, 28.) 4:2
Jan Dekker (holland)–Dimitri Van den Bergh (belga) 2:4
Daryl Gurney (északír, 4.)–John Henderson (skót, 29.) 2:4
Michael Smith (angol, 13.)–Rob Cross (angol, 20.) 3:4

Peter Wright (skót, 2.)–Jamie Lewis (walesi) 1:4 
Alan Norris (angol, 15.)–James Richardson (angol) 1:4
Kevin Münch (német)–Antonio Alcinas (spanyol) 1:4
Simon Whitlock (ausztrál, 10.)–Darren Webster (angol, 23.) 1:4

Phil Taylor (angol, 6.)–Justin Pipe (angol, 27.) 4:0
Keegan Brown (angol)–Zoran Lerchbacher (osztrák) 4:2
Gary Anderson (skót, 3.)–Paul Lim (szingapúri) 4:1
Steve West (angol)–Jermaine Wattimena (holland) 4:1

2017.12.14.

Darts VB

DARTS-VB, LONDON
PÁROSÍTÁS (ágrajz szerint)
SELEJTEZŐ

Jeff Smith (kanadai)–Luke Humphries (angol)
Brendan Dolan (északír)–Alan Ljubic (horvát)
Cung Hsziao-csen (kínai)–Bernie Smith (új-zélandi) 0:2
Kenny Neyens (belga)–Jamie Lewis (walesi)
Aszada Szeigo (japán)–Gordon Mathers (ausztrál) 2:1
Kai Fan Leung (hongkongi)–Paul Lim (szingapúri)
Willard Bruguier (amerikai)–Cody Harris (új-zélandi)
Alekszandr Oreskin (orosz)–Kevin Münch (német)

1. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Christian Kist (holland) 3:1
James Wilson (angol, 32.)–Krzysztof Ratajski (lengyel) 3:1
Gerwyn Price (walesi, 16.)–Ted Evetts (angol) 3:0
Ian White (angol, 17.)– Cody Harris (új-zélandi) 3:1
Dave Chisnall (angol, 8.)–Vincent van der Voort (holland) 0:3
Steve Beaton (angol, 25.)–William O'Connor (ír) 3:1
Raymond van Barneveld (holland, 9.)–Richard North (angol) 3:0
Kyle Anderson (ausztrál, 24.)–Peter Jacques (angol) 3:1

Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Kevin Painter (angol) 3:0
Robert Thornton (skót, 28.)–Brendan Dolan (északír) 3:1
Jelle Klaasen (holland, 12.)–Jan Dekker (holland) 1:3
Stephen Bunting (angol, 21.)–Dimitri Van den Bergh (belga) 1:3
Daryl Gurney (északír, 4.)–Ronny Huybrechts (belga) 3:1
John Henderson (skót, 29.)–Marko Kantele (finn) 3:0
Michael Smith (angol, 13.)–Steve Lennon (ír) 3:2
Rob Cross (angol, 20.)–Aszada Szeigo (japán) 3:0

Peter Wright (skót, 2.)–Diogo Portela (brazil) 3:1
Jonny Clayton (walesi, 31.)–Jamie Lewis (walesi) 0:3
Alan Norris (angol, 15.)–Kim Viljanen (finn) 3:0
Kim Huybrechts (belga, 18.)–James Richardson (angol) 0:3
Adrian Lewis (angol, 7.)– Kevin Münch (német) 1:3
Cristo Reyes (spanyol, 26.)–Antonio Alcinas (spanyol) 1:3
Simon Whitlock (ausztrál, 10.)–Martin Schindler (német) 3:1
Darren Webster (angol, 23.)–Devon Petersen (dél-afrikai) 3:2

Phil Taylor (angol, 6.)–Chris Dobey (angol) 3:1
Justin Pipe (angol, 27.)– Bernie Smith (új-zélandi) 3:2
James Wade (angol, 11.)–Keegan Brown (angol) 2:3
Mervyn King (angol, 22.)–Zoran Lerchbacher (osztrák) 2:3
Gary Anderson (skót, 3.)–Jeff Smith (kanadai) 3:0
Mark Webster (walesi, 30.)– Paul Lim (szingapúri) 2:3
Benito van de Pas (holland, 14.)–Steve West (angol) 1:3
Joe Cullen (angol, 19.)–Jermaine Wattimena (holland) 2:3


2017.10.23.

 

2017 Német Darts Masters

 


1 nap október 20 péntek

 

Raymond van Barneveld 6-3 Stefan Stoyke

 

Daryl Gurney 6-0 Maik Langendorf

 

James Wade 6-2 Kevin Munch

 

Kyle Anderson 5-6 Mensur Suljovic

 

Gary Anderson 6-3 Max Hopp

 

Peter Wright 6-5 Dragutin Horvat

 

Phil Taylor 6-2 Robert Marijanovic

 

Michael van Gerwen 6-2 Martin Schindler


 

2. nap szombat 21. október

 

Negyedöntő

 

Gary Anderson 8-10 Raymond van Barneveld

600_barneveldanderson_0_400

Peter Wright 10-9 Mensur Suljovic 

 

wright_600_7_400

 

Phil Taylor 10-7 Daryl Gurney

600_gurney_400

(fotó: Daryl Gurney)

 

James Wade Bye (Michael van Gerwen visszavonta a sérülést)

 

best of 19 leg

 

Elődöntő

 

Raymond van Barneveld 9-11 Peter Wright

 

James Wade 7-11 Phil Taylor

 

best of 21 leg

 

 

 

Döntő

 

Peter Wright 11-4 Phil Taylor

600_wrighttaylor_400

 

 


2017.10.06.

Csapatbajnokság

 


 


Frissítve: 2017.10.06.


VSE Rutin SEDE I. BEAC Magic Érdi Cápák II. FKF Titans
VSE Rutin   3  18-6
3  18-6
 3  17-11
2017. okt.
3   18-4
2017. szept. 
3   18-5
3   18-4
SEDE I. 0  6-18
0  6-18
  0  15-17
0
3   16-15
0   11-18
3 17-12
0 13-17 
BEAC Magic 0  11-17
2017. okt.
 3  17-15
2017. aug.
 3   18-5
3  17-10
3   18-4 
2017. szept.
Érdi Cápák II. 0   4-18
2017. szept. 
0   15-16
3   18-11
0  5-18 
0   10-17
  3  18-11
3  17-14
FKF Titans 0   5-18
0   4-18
2017. június 
2017. okt.
0   4-18 
2017. szept.
0  11-18 
0  14-17

Frissítve: 2017.10.06.



VSE Mix EKSE Acél II. EBDE SE SEDE II.
VSE Mix   0  7-18
0  12-17
 0  14-17
2017. okt.
0  15-16 
3  17-12
 3  18-7
2017. szept.
EKSE 3  18-7
3  17-12
  3   18-9
2017. aug.
3   18-9
2017. szept.
3  18-7
2017. okt. 
Acél II. 3  17-14
2017. okt.
0   9-18
2017. aug.
3  18-7
3  17-9
3  18-7
3  18-11
EBDE SE 3  16-15
0
  12-17
 0   9-18
2017. szept.
0  7-18
0  9-17 
  3  18-8
  0  13-17
SEDE II.  0   7-18
2017. szept.
 0   7-18
2017. okt.
 0  7-18
0  11-18
0  8-18
3  17-13



2017.03.10.

Premier League

Eredmények:

DARTS PREMIER LEAGUE
6. ÁLLOMÁS, GLASGOW
Adrian Lewis (angol)–
Peter Wright (skót) 5–7
Kim Huybrechts (belga)–Michael van Gerwen (holland) 5–7
Jelle Klaasen (holland)–Raymond van Barneveld (holland) 5–7
Dave Chisnall (angol)–Gary Anderson (skót) 3–7

dartspl_400

2017.03.10.

Csapatbajnokság


  VSE Rutin SEDE I. BEAC Magic Érdi Cápák II. FKF Titans
VSE Rutin    3 18-6      
SEDE I. 6-18    2017. március  2017. április  
BEAC Magic      3  18-5  
Érdi Cápák II.     0  5-18    2017. március
FKF Titans  2017. április      


Frissítve: 2017.03.08.

2017.03.03.

Premier League

 

5. forduló Március 2

 

Westpoint Arena, Exeter

 

Dave Chisnall 7-2 Raymond van Barneveld

 

Jelle Klaasen 6-6 Kim Huybrechts

 

Gary Anderson 6-6 Phil Taylor

 

Adrian Lewis 2-7 Peter Wright

 

James Wade 5-7 Dave Chisnall

dartsallas_400

 

4. forduló Február 23

The Brighton Centre

Dave Chisnall 3-7 Jelle Klaasen

Michael van Gerwen 6-6 Adrian Lewis

Gary Anderson 6-6 James Wade

Phil Taylor 6-6 Kim Huybrechts

Raymond van Barneveld 6-6 Peter Wright

 

3. forduló Február 16

First Direct Arena, Leeds

Gary Anderson 5-7 Peter Wright

Adrian Lewis 4-7 James Wade

Phil Taylor 7-4 Raymond van Barneveld

Michael van Gerwen 7-4 Jelle Klaasen

Dave Chisnall 7-4 Kim Huybrechts

 

2. forduló Február 9

Motorpoint Arena, Nottingham

Adrian Lewis 7-2 Dave Chisnall

James Wade 6-6 Phil Taylor

Jelle Klaasen 3-7 Gary Anderson

Peter Wright 3-7 Michael van Gerwen

Kim Huybrechts 6-6 Raymond van Barneveld


2017.02.04.

Premier League

16473895_960098787424373_2496694529944897030_n_400


16473643_960151200752465_1894823973240514819_n_400


16427731_960187470748838_375018370065710915_n_400


16473289_960220094078909_1296784021108106382_n_400


16426154_960260184074900_8992737268740461878_n_400


 

Betway Premier League
Night One - Thursday February 2
Metro Radio Arena, Newcastle 

Kim Huybrechts 5-7 James Wade
Raymond van Barneveld 7-5 Adrian Lewis
Phil Taylor 7-3 Dave Chisnall
Gary Anderson 6-6 Michael van Gerwen
Peter Wright 7-4 Jelle Klaasen

League Table

 

After Night One

P

W

D

L

+/-

Pts

Phil Taylor

1

1

0

0

+4

2

Peter Wright

1

1

0

0

+3

2

Raymond van Barneveld

1

1

0

0

+2

2

James Wade

1

1

0

0

+2

2

Michael van Gerwen

1

0

1

0

0

1

Gary Anderson

1

0

1

0

0

1

Kim Huybrechts

1

0

0

1

-2

0

Adrian Lewis

1

0

0

1

-2

0

Jelle Klaasen

1

0

0

1

-3

0

Dave Chisnall

1

0

0

1

-4

0


2017.02.01.

Premier League

 

Második forduló (február 9.)
Motorpoint Arena, Nottingham
Adrian Lewis–Dave Chisnall
James Wade–Phil Taylor
Jelle Klaasen–Gary Anderson
Peter Wright–Michael van Gerwen
Kim Huybrechts–Raymond van Barneveld

Harmadik forduló (február 16.)

First Direct Arena, Leeds
Gary Anderson–Peter Wright
Adrian Lewis–James Wade
Phil Taylor–Raymond van Barneveld
Michael van Gerwen–Jelle Klaasen
Dave Chisnall–Kim Huybrechts

Negyedik forduló (február 23)

The Brighton Centre, Brighton
Dave Chisnall–Jelle Klaasen
Michael van Gerwen–Adrian Lewis
Gary Anderson–James Wade
Phil Taylor–Kim Huybrechts
Raymond van Barneveld–Peter Wright

Ötödik forduló (március 2.)
Westpoint Arena, Exeter
Dave Chisnall–Raymond van Barneveld
Jelle Klaasen–Kim Huybrechts
Gary Anderson–Phil Taylor
Michael van Gerwen–James Wade
Adrian Lewis–Peter Wright

Hatodik forduló (március 9.)
The SSE Hydro, Glasgow
Adrian Lewis–Phil Taylor
James Wade–Peter Wright
Kim Huybrechts–Michael van Gerwen
Jelle Klaasen–Raymond van Barneveld
Dave Chisnall–Gary Anderson

Hetedik forduló (március 16.)
Rotterdam Ahoy. Rotterdam
James Wade–Jelle Klaasen
Peter Wright–Dave Chisnall
Raymond van Barneveld–Gary Anderson
Phil Taylor–Michael van Gerwen
Kim Huybrechts–Adrian Lewis

Nyolcadik forduó (március 23.)

The Manchester Arena, Manchester
Kim Huybrechts–Gary Anderson
James Wade–Dave Chisnall
Peter Wright–Phil Taylor
Jelle Klaasen–Adrian Lewis
Raymond van Barneveld–Michael van Gerwen

Kilencedik forduló (március 30.)

Motorpoint Arena, Cardiff
Raymond van Barneveld–James Wade
Phil Taylor–Jelle Klaasen
Gary Anderson–Adrian Lewis
Michael van Gerwen–Dave Chisnall
Peter Wright–Kim Huybrechts

 

A további játéknapok párosítása a 9. forduló utáni két kieső személyétől függ.


2017.02.01.

Unibet Masters

 

DARTS, THE MASTERS 2017
1. FORDULÓ
Michael van Gerwen (holland, 1.)
–Simon Whitlock (ausztrál, 16.) 10–6

Mensur Suljovic (osztrák, 8.)–Jelle Klaasen (holland, 9.) 10–4
Adrian Lewis (angol, 4.)–Kim Huybrechts (belga, 13.) 10–6
James Wade (angol, 5.)–Robert Thornton (skót, 12.) 9–10
Gary Anderson (skót, 2.)–Benito van de Pas (holland, 15.) 10–3
Dave Chisnall (angol, 7.)–Raymond van Barneveld (holland, 10.) 5–10
Peter Wright (skót, 3.)–Ian White (angol, 14.) 10–5
Phil Taylor (angol, 6.)–Michael Smith (angol, 11.) 10–6

 

NEGYEDDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.)
–Mensur Suljovic (osztrák, 8.) 10–4

Adrian Lewis (angol, 4.)–Robert Thornton (skót, 12.) 10–6
Gary Anderson (skót, 2.)–Raymond van Barneveld (holland, 10.) 10–6
Peter Wright (skót, 3.)–Phil Taylor (angol, 6.) 5–10

 

ELŐDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.)
–Adrian Lewis (angol, 4.) 11–5

gerwenlewis_400
Gary Anderson (skót, 2.)–Phil Taylor (angol, 6.) 11–9

 

andersonlewis_400


DÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.)
–Gary Anderson (skót, 2.) 11–7

gerwenanderson_400


2017.01.13.

BDO Darts VB

Férfi eredmények

 

  First Round (best of 5 sets)
7–10 January
    Second Round (best of 7 sets)
11–12 January
    Quarter-Finals (best of 9 sets)
13 January
    Semi-Finals (best of 11 sets)
14 January
    Final (best of 13 sets)
15 January
 
                                                 
         
  1 England Glen Durrant 96.96 3  
 
    Wales Nick Kenny 92.64 1  
    1 England Glen Durrant 89.85 4  
   
      England Paul Hogan 92.01 3  
  16 Wales Martin Phillips 83.61 2  
   
    England Paul Hogan 91.62 3  
    1 England Glen Durrant 2  
   
    8 Lithuania Darius Labanauskas 2  
  8 Lithuania Darius Labanauskas 91.74 3    
   
    England Conan Whitehead 83.46 1  
    8 Lithuania Darius Labanauskas 89.37 4  
   
      Poland Krzysztof Ratajski 86.76 3  
  9 Netherlands Wesley Harms 84.27 0  
   
    Poland Krzysztof Ratajski 84.15 3  
         
   
    4 England Jamie Hughes    
  5 England Martin Adams 91.74 3      
   
    England Ryan Joyce 87.87 2  
    5 England Martin Adams 89.94 4  
   
      Canada Jeff Smith 89.31 1  
  12 England Brian Dawson 87.24 2  
   
    Canada Jeff Smith 91.71 3  
    5 England Martin Adams 92.55 4  
   
    4 England Jamie Hughes 91.89 5  
  4 England Jamie Hughes 94.38 3    
   
    England Martin Atkins 88.69 1  
    4 England Jamie Hughes 84.96 4  
   
    13 Wales Jim Williams 89.85 1  
  13 Wales Jim Williams 82.62 3  
   
    England Tony O'Shea 76.47 0  
       
   
       
  2 England Scott Mitchell 87.81 3        
   
    New Zealand Mark McGrath 78.54 0  
    2 England Scott Mitchell 89.94 2  
   
    15 Belgium Geert De Vos 92.28 4  
  15 Belgium Geert De Vos 96.90 3  
   
    Australia Raymond Smith 92.19 0  
    15 Belgium Geert De Vos 87.12 4  
   
    10 England Darryl Fitton 89.97 5  
  7 Wales Dean Reynolds 79.26 2    
   
    England Pip Blackwell 81.36 3  
      England Pip Blackwell 83.73 1  
   
    10 England Darryl Fitton 87.75 4  
  10 England Darryl Fitton 85.26 3  
   
    Netherlands Wouter Vaes 79.65 0  
    10 England Darryl Fitton    
   
         
  6 England Scott Waites 90.54 3      
   
    England Dennis Harbour 89.28 1  
    6 England Scott Waites 88.14 4  
   
    11 England Mark McGeeney 87.03 2  
  11 England Mark McGeeney 90.96 3  
   
    England James Hurrell 87.75 1  
    6 England Scott Waites    
   
    3 Netherlands Danny Noppert    
  3 Netherlands Danny Noppert 98.06 3    
   
    Canada David Cameron 86.77 1  
    3 Netherlands Danny Noppert 91.02 4  
   
    14 Netherlands Richard Veenstra 87.93 0  
  14 Netherlands Richard Veenstra 91.47 3  
   
    Scotland Ross Montgomery 86.25 1  
 
 


Női eredmények

  First Round (best of 3 sets)
7–11 January
    Quarter-Finals (best of 3 sets)
12 January
    Semi-Finals (best of 3 sets)
13 January
    Final (best of 5 sets)
14 January
 
                                       
       
  1 England Deta Hedman 73.62 1  
 
    England Casey Gallagher 79.86 2  
      England Casey Gallagher 68.85 0  
   
    8 Australia Corrine Hammond 70.08 2  
  8 Australia Corrine Hammond 70.44 2  
   
    Canada Patricia Farrell 61.26 0  
    8 Australia Corrine Hammond 72.33 2  
   
    4 Russia Anastasia Dobromyslova 77.04 0  
  5 England Lorraine Winstanley 74.52 2    
   
    Netherlands Anca Zijlstra 63.51 0  
    5 England Lorraine Winstanley 71.76 1  
   
    4 Russia Anastasia Dobromyslova 82.20 2  
  4 Russia Anastasia Dobromyslova 85.50 2  
   
    Wales Rhian Griffiths 86.46 1  
    8 Australia Corrine Hammond    
   
    2 England Lisa Ashton    
  2 England Lisa Ashton 87.06 2      
   
    Netherlands Sharon Prins 74.70 0  
    2 England Lisa Ashton 81.12 2  
   
    7 England Fallon Sherrock 76.05 0  
  7 England Fallon Sherrock 78.39 2  
   
    Scotland Olive Byamukama 69.87 0  
    2 England Lisa Ashton 85.44 2  
   
    3 Netherlands Aileen de Graaf 75.24 0  
  6 England Trina Gulliver 72.00 2    
   
    England Claire Brookin 66.12 0  
    6 England Trina Gulliver 63.99 0  
   
    3 Netherlands Aileen de Graaf 69.78 2  
  3 Netherlands Aileen de Graaf 76.44 2  
   
    England Rachel Brooks 70.26 0  
 
 


2017.01.03.

William Hill Darts VB

 

PDC-VILÁGBAJNOKSÁG

 

 

 

A DÖNTŐ

 

Michael van Gerwen (holland, 1.) – Gary Anderson (skót, 2.) 7:3

 

 

 

AZ ELŐDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Raymond van Barneveld (holland, 12.) 6:2
Peter Wright (skót, 3.)–Gary Anderson (skót, 2.) 6:3

 


NEGYEDDÖNTŐ

James Wade (angol, 6.)–Peter Wright (skót, 3.) 3:5
Gary Anderson (skót, 2.)–Dave Chisnall (angol, 7.) 5:3
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Daryl Gurney (északír, 24.) 5:1
Raymond van Barneveld (holland, 12.)–Phil Taylor (angol, 4.) 5:3

 

 

 

3. FORDULÓ

 

Michael van Gerwen (holland, 1.)–Darren Webster (angol) 4:1
Mark Webster (walesi, 25.)–Daryl Gurney (északír, 24.) 3:4
Adrian Lewis (angol, 5.)–Raymond van Barneveld (holland, 12.) 3:4
Phil Taylor (angol, 4.)–Kim Huybrechts (belga, 13.) 4:2

Gary Anderson (skót, 2.)–Benito van de Pas (holland, 15.) 4:2
Dave Chisnall (angol, 7.)–Jelle Klaasen (holland, 10.) 4:2
James Wade (angol, 6.)–Michael Smith (angol, 11.) 4:3
Peter Wright (skót, 3.)–Ian White (angol, 14.) 4:1

 

A MÁSODIK FORDULÓ PÁROSÍTÁSA (Ágrajz szerint)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Cristo Reyes (spanyol, 32.) 4:2
Darren Webster (angol)–Simon Whitlock (ausztrál, 17.) 4:0
Mensur Suljovic (osztrák, 8.)–Mark Webster (walesi, 25.) 3:4
Robert Thornton (skót, 9.)–Daryl Gurney (északír, 24.) 3:4

Adrian Lewis (angol, 5.)–Joe Cullen (angol, 28.) 4:0
Raymond van Barneveld (holland, 12.)–Alan Norris (angol, 21.) 4:0
Phil Taylor (angol, 4.)–Kevin Painter (angol) 4:0
Kim Huybrechts (belga, 13.)–Max Hopp (német) 4:0

Gary Anderson (skót, 2.)
–Andrew Gilding (angol) 4:0

Benito van de Pas (holland, 15.)–Terry Jenkins (angol, 18.) 4:3
Dave Chisnall (angol, 7.)–Chris Dobey (angol) 4:2
Jelle Klaasen (holland, 10.)–Brendan Dolan (északír, 23.) 4:0

James Wade (angol, 6.)–Steve Beaton (angol, 27.) 4:1
Michael Smith (angol, 11.)–Mervyn King (angol, 22.) 4:3
Peter Wright (skót, 3.)–Jamie Lewis (walesi, 30.) 4:0
Ian White (angol, 14.)–Jonny Clayton (walesi) 4:1


2016.12.15.

William Hill PDC-DARTSVILÁGBAJNOKSÁG 1 nap párosítása

December 15., csütörtök
20 óra
Jamie Caven (angol, 29)–Kevin Painter (angol)
Jamie Lewis (walesi, 30)–Mick McGowan (ír)
Gary Anderson (skót, 2)–Mark Frost (angol)
Michael Smith (angol, 11)–Ricky Evans (angol) 

2. nap

December 16., péntek
20 óra
Jerry Hendriks (holland)–Warren Parry (új-zélandi) – selejtező
Gerwyn Price (walesi, 19)–Jonny Clayton (walesi)
Steve Beaton (angol, 27)–Devon Petersen (dél-afrikai)
Peter Wright (skót, 3)–Hendriks/Parry

3. nap

 

December 17., szombat
14 óra
Tengku Shah (malajziai)–Csino Maszumi (japán) – selejtező
Terry Jenkins (angol, 18)–Josh Payne (angol)
John Henderson (skót, 31)–Andrew Gilding (angol)
Benito van de Pas (holland, 15)–Shah/Csino

 

20 óra
Ross Snook (kanadai)–Kim Viljanen (finn) – selejtező
Cristo Reyes (spanyol, 32)–Dimitri Van Den Bergh (belga)
Stephen Bunting (angol, 16)–Darren Webster (angol)
Michael van Gerwen (holland, 1)–Snook/Viljanen

4. nap

December 18., vasárnap
14 óra
Kevin Simm (angol)–Gilbert Ulang (Fülöp-szigeteki) – selejtező
Justin Pipe (angol, 26)–Chris Dobey (angol)
Mark Webster (walesi, 25)–Joe Murnan (angol)
Ian White (angol, 14)–Simm/Ulang

20 óra
John Bowles (angol)–David Platt (ausztrál) – selejtező
Daryl Gurney (északír, 24)–Jermaine Wattimena (holland)
Alan Norris (angol, 21)–John Michael (görög)
Phil Taylor (angol, 4)–Bowles/Platt

5. nap

December 19., hétfő
20 óra
Szun Csi-ang (kínai)–Corey Cadby (ausztrál) – selejtező
Mervyn King (angol, 22)–Steve West (angol)
Adrian Lewis (angol, 5)–Magnus Caris (svéd)
Joe Cullen (angol, 28)–Sun/Cadby

6. nap

December 20., kedd
20 óra
Borisz Kolcov (orosz)–Dragutin Horvat (német) – selejtező
Brendan Dolan (északír, 3)–Christian Kist (holland)
Raymond van Barneveld (holland, 12)–Robbie Green (angol)
Simon Whitlock (ausztrál, 17)–Koltsov/Horvat

7. nap

December 21., szerda
20 óra
Zoran Lerchbacher (osztrák)–Simon Stevenson (angol) – selejtező
Mensur Suljovic (osztrák, 8)–Ron Meulenkamp (holland)
James Wade (angol, 6)–Ronny Huybrechts (belga)
Robert Thornton (skót, 9)–Lerchbacher/Stevenson

8. nap

December 22., csütörtök
Jelle Klaasen (holland, 10)–Jeffrey de Graaf (holland)
Vincent van der Voort (holland, 20)–Max Hopp (német)
Dave Chisnall (angol, 7)–Rowby-John Rodriguez (osztrák)
Kim Huybrechts (belga, 13)–James Wilson (angol)


 

2016.11.29.

PDC VB (2016.12.15-2017.01.02.) párosítása

 

PDC-DARTSVILÁGBAJNOKSÁG
AZ 1. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA ÁGRAJZ SZERINT
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Ross Snook (kanadai) vagy Kim Viljanen (finn)

Cristo Reyes (spanyol, 32.)–Dimitri Van den Bergh (belga)
Stephen Bunting (angol, 16.)–Darren Webster (angol)
Simon Whitlock (ausztrál, 17.)–Borisz Kolcov (orosz) vagy Dragutin Horvat (német)
Mensur Suljovic (osztrák, 8.)–Ron Meulenkamp (holland)
Mark Webster (walesi, 25.)–Joe Murnan (angol)
Robert Thornton (skót, 9.)–Zoran Lerchbacher (osztrák) vagy Simon Stevenson (angol)
Daryl Gurney (északír, 24.)–Jermaine Wattimena (holland)

 

Adrian Lewis (angol, 5.)–Magnus Caris (svéd)
Joe Cullen (angol, 28.)–Szun Csiang (kínai) vagy Corey Cadby (ausztrál)
Raymond van Barneveld (holland, 12.)–Robbie Green (angol)
Alan Norris (angol, 21.)–John Michael (görög)
Phil Taylor (angol, 4.)–John Bowles (angol) vagy David Platt (ausztrál)
Jamie Caven (angol, 29.)–Kevin Painter (angol)
Kim Huybrechts (belga, 13.)–James Wilson (angol)
Vincent van der Voort (holland, 20.)–Max Hopp (német)

 

Gary Anderson (skót, 2.)–Mark Frost (angol)
John Henderson (skót, 31.)–Andrew Gilding (angol)
Benito van de Pas (holland, 15.)–Tengku Shah (malajziai) vagy Csino Maszumi (japán)
Terry Jenkins (angol, 18.)–Josh Payne (angol)
Dave Chisnall (angol, 7.)–Rowby-John Rodriguez (osztrák)
Justin Pipe (angol, 26.)–Chris Dobey (angol)
Jelle Klaasen (holland, 10.)–Jeffrey de Graaf (holland)
Brendan Dolan (északír, 23.)–Christian Kist (holland)

 

James Wade (angol, 6.)–Ronny Huybrechts (belga)
Steve Beaton (angol, 27.)–Devon Petersen (dél-afrikai)
Michael Smith (angol, 11.)–Ricky Evans (angol)
Mervyn King (angol, 22.)–Steve West (angol)
Peter Wright (skót, 3.)–Jerry Hendriks (holland) vagy Warren Parry (új-zélandi)
Jamie Lewis (walesi, 30.)–Mick McGowan (ír)
Ian White (angol, 14.)–Kevin Simm (angol) vagy Gilbert Ulang (fülöp-szigeteki)
Gerwyn Price (walesi, 19.)–Jonny Clayton (walesi)


A délutáni program első mérkőzését két kiemelt játékos, a walesi Gerwyn Price (16.) és az angol Ian White (17.) vívta. Előzetesen Price számított a találkozó esélyesének, bár eddigi hét összecsapásuk alkalmával csak egyszer győzte le White-ot. Az angolnak ezúttal nem sok esélye volt, pedig körátlagban nem sokkal maradt el Price-tól (93.62, ill. 96.93), míg a kiszállókat 50 százalékos hatékonysággal értékesítette (9/18). A 4:1-es győzelmet arató walesi versenyző a legjobb 16 között Van Gerwennel találkozik.

A világranglistán 33. holland Vincent van der Voort a BDO 1996-os világbajnoka, Steve Beaton kiütésével jutott be a harmadik fordulóba (4:0). Van der Voort nagyon bekezdett, az első szettet csaknem 110-es körátlaggal nyerte meg, a meccset pedig 101.17-tel zárta, ami az elmúlt három évben a legjobb teljesítménye televíziós tornán. Ez annak fényében különösen szép eredmény, hogy az idén csak két major versenyen indult el, mivel hátsérülése miatt a pályafutása is veszélybe került.

Antonio Alcinas (spanyol)–Darren Webster (angol, 23.) 0:4
Mensur Suljovic (osztrák, 5.)–Dimitri Van den Bergh (belga) 0:4
John Henderson (skót, 29.)–Rob Cross (angol, 20.) 1:4

DARTS PREMIER LEAGUE
3. ÁLLOMÁS, NEWCASTLE

Michael Smith (angol)
–Mensur Suljovic (osztrák) 7–2
Darly Gurney (északír)–Gerwyn Price (walesi) 6–6
Rob Cross (angol)–Peter Wright (skót) 7–4
Michael van Gerwen (holland)–Gary Anderson (skót) 7–3
Simon Whitlock (ausztrál)–Raymond van Barneveld (holland) 7–4

DARTS PREMIER LEAGUE (ROTTERDAM)
Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót) 2:7
Rob Cross (angol)–Daryl Gurney (északír) 7:4
Raymond van Barneveld (holland)–Simon Whitlock (ausztrál) 7:3
Peter Wright (skót)–Michael van Gerwen (holland) 7:5
Rob Cross (angol)–Gary Anderson (skót) 3:7