Darts

 

 

 

 

20.21.04.24.

DARTS, MASTERS (MILTON KEYNES)

AZ ELSŐ KÖR VÉGEREDMÉNYE
  1. Nathan Aspinall 9 5 3 1 58–42 +16 13
  2. Dimitri Van den Bergh 9 5 3 1 56–42 +14 13
  3. Michael van Gerwen 9 4 3 2 52–44 +8 11
  4. James Wade 9 4 2 3 52–45 +7 10
  5. Jonny Clayton 9 4 2 3 48–46 +2 10
  6. José de Sousa 9 3

3

3 51–51 0 9
  7. Peter Wright 9 3 3 3 48–49 –1 9
  8. Gary Anderson 9 3 2 4 48–52 –3 8
  9. Rob Cross 9
3 1 5
49–52 –3 7
10. Glen Durrant 9 9 24–63 –39 0

 

2021.02.01.

DARTS, MASTERS (MILTON KEYNES)

DÖNTŐ

Mervyn King (angol) (94.95)–Jonny Clayton (walesi) (104.1) 8–11

ELŐDÖNTŐ
Gerwyn Price (walesi, 1.) (99.46)–Mervyn King (angol) (97.18) 10–11

Jonny Clayton (walesi) (104.09)–Peter Wright (skót, 3.) (99.95) 11–10

NEGYEDDÖNTŐ
Gerwyn Price (walesi, 1.) (105.6)–Adrian Lewis (angol) (92.3) 10–6
Mervyn King (angol) (101.76)–Nathan Aspinall (angol, 5.) (95.83) 10–3
Jonny Clayton (walesi) (105.41)–James Wade (angol, 7.) (104.02) 10–9
Peter Wright (skót, 3.) (104.72)–Dave Chisnall (angol, 6.) (97.51) 10–5

2. FORDULÓ
Gerwyn Price (walesi, 1.) (104.37)–Joe Cullen (angol) (92.56) 10–3
Gary Anderson (skót, 8.) (91.66)–Adrian Lewis (angol) (98.56) 8–10
Rob Cross (angol, 4.) (94.05)–Mervyn King (angol) (101.64) 5–10
Nathan Aspinall (angol, 5.) (92.45)–Mensur Suljovic (osztrák) (95.35) 10–9
Michael van Gerwen (holland, 2.) (96.56)–Jonny Clayton (walesi) (97.04) 9–10
James Wade (angol, 7.) (97.82)–Chris Dobey (angol) (94.57) 10–4
Peter Wright (skót, 3.) (101.52)–Simon Whitlock (ausztrál) (105.9) 10–8
Dave Chisnall (angol, 6.) (97.81)–Daryl Gurney (északír) (96.19) 10–9

1. FORDULÓ
Joe Cullen (angol) (102.26)–Stephen Bunting (angol) (101.89) 6–4
Michael Smith (angol) (95.78)–Adrian Lewis (angol) (96.95) 5–6
Glen Durrant (angol) (88.36)–Mervyn King (angol) (101.97) 1–6
Ian White (angol) (88.5)–Mensur Suljovic (osztrák) (89.08) 3–6
José de Sousa (portugál) (101.29)–Jonny Clayton (walesi) (102.93) 5–6
Dimitri Van den Bergh (belga) (89.07)–Chris Dobey (angol) (97.36) 2–6
Krzysztof Ratajski (lengyel) (91.71)–Simon Whitlock (ausztrál) (97.95) 2–6
Daryl Gurney (északír) (89.56)–Jeffrey de Zwaan (holland) (85.1) 6–5

 

2021.01.02.

DARTS

PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON

DÖNTŐ
Gary Anderson (skót, 13., 94.25)–Gerwyn Price (walesi, 3., 100.08) 3:7

Elődöntő

Stephen Bunting (angol, 26.) (96.38)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (100.92) 4:6

Dave Chisnall (angol, 8.) (98.57)–Gary Anderson (skót, 13.) (100.03) 3:6

NEGYEDDÖNTŐ

Gerwyn Price (walesi, 3.) (96.36)–Daryl Gurney (északír, 11.) (96.25) 5:4

Michael van Gerwen (holland, 1.) (98.29)–Dave Chisnall (angol, 8.) (107.34) 0:5

Krysztof Ratajski (lengyel, 15.) (97.58)–Stephen Bunting (angol, 26.) (101.01) 3:5

Gary Anderson (skót, 13.) (101.07)–Dirk van Duijvenbode (holland) (94.29) 5:1

4. FORDULÓ, NYOLCADDÖNTŐ

Dirk van Duijvenbode (holland, 96.75)–Glen Durrant (angol, 12., 90.76) 4:3

Gerwyn Price (walesi, 3., 97.71)–Mervyn King (angol, 19., 98.15) 4:1

Dave Chisnall (angol, 8., 101.76)–Dimitri Van den Bergh (belga, 9., 102.17) 4:2

Vincent van der Voort (holland, 27., 94.81)–Daryl Gurney (északír, 11., 93.65) 2:4

Stephen Bunting (angol, 26., 97.86)–Ryan Searle (angol, 98.15) 4:3

Devon Petersen (dél-afrikai, 29., 94.97)–Gary Anderson (skót, 13., 95.55) 0:4

3. FORDULÓ

Krzysztof Ratajski - Simon Whitlock 4:0

Kim Huybrechts – Ryan Searle 2:4           

Dimitri Van den Bergh – Jermaine Wattimena 4:0          

Joe Cullen – Jonny Clayton 4:3 

Peter Wright – Gabriel Clemens 3:4      

Michael van Gerwen – Ricky Evans 4:0

José de Sousa – Mervyn King 0:4

Dirk van Duijvenbode – Adam Hunt 4:0

Nathan Aspinall – Vincent van der Voort 2:4

Gary Anderson – Mensur Suljović 4:3

Gerwyn Price – Brendan Dolan 4:3

Glen Durrant – Danny Baggish 4:2

James Wade – Stephen Bunting 2-4

Daryl Gurney – Chris Dobey 4:1

Jason Lowe – Devon Petersen 0:4

Dave Chisnall – Danny Noppert 4:2

A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA ÁGRAJZ SZERINT

Michael van Gerwen (holland, 1.)–Ryan Murray (skót) 3:1
Ricky Evans (angol, 32.)–Mickey Mansell (északír) 3:1
Joe Cullen (angol, 16.)–Wayne Jones (angol) 3:0
Jonny Clayton (walesi, 17.)–John Henderson (skót) 3:1
Dave Chisnall (angol, 8.)–Keegan Brown (angol) 3:1
Danny Noppert (holland, 25.)–Cameron Carolissen (dél-afrikai) 3:1
Dimitri Van den Bergh (belga, 9.)–Paul Lim (szingapúri) 3:0
Jermaine Wattimena (holland, 24.)–Nick Kenny (walesi) 3:1

Michael Smith (angol, 4.)–Jason Lowe (angol) 1:3
Devon Petersen (dél-afrikai, 29.)–Steve Lennon (ír) 3:1
Gary Anderson (skót, 13.)–Madars Razma (lett) 3:1
Mensur Suljovic (osztrák, 20.)–Matthew Edgar (angol) 3:1
Rob Cross (angol, 5.)–Dirk van Duijvenbode (holland) 2:3
Jamie Hughes (angol, 28.)–Adam Hunt (angol) 0:3
Glen Durrant (angol, 12.)–Diogo Portela (brazil) 3:0
Adrian Lewis (angol, 21.)–Danny Baggish (amerikai) 1:3

Peter Wright (skót, 2.)–Steve West (angol) 3:1
Gabriel Clemens (német, 31.)–Nico Kurz (német) 3:1
Krzysztof Ratajski (lengyel, 15.)–Ryan Joyce (angol) 3:0
Simon Whitlock (ausztrál, 18.)–Darius Labanauskas (litván) 3:2
James Wade (angol, 7.)–Callan Rydz (angol) 3:0
Stephen Bunting (angol, 26.)–Andy Boulton (angol) 3:2
Ian White (angol, 10.)–Kim Huybrechts (belga) 1:3
Jeffrey de Zwaan (holland, 23.)–Ryan Searle (angol) 0:3

Gerwyn Price (walesi, 3.)–Jamie Lewis (walesi) 3:2
Brendan Dolan (északír, 30.)–Sodzsi Edward (japán) 3:1
José de Sousa (portugál, 14.)–Ross Smith (angol) 3:1
Mervyn King (angol, 19.)–Max Hopp (német) 3:1
Nathan Aspinall (angol, 6.)–Scott Waites (angol) 3:2
Vincent van der Voort (holland, 27.)–Ron Meulenkamp (holland) 3:2
Daryl Gurney (északír, 11.)–William O'Connor (ír) 3:2
Chris Dobey (angol, 22.)–Jeff Smith (kanadai) 3:2


2020.11.30.

PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS (COVENTRY)

letlts_4_01
DÖNTŐ

Mervyn King (angol) (99.78)–Michael van Gerwen (holland) (104.98) 10–11

pcfstage_400

ELŐDÖNTŐ
Peter Wright (skót) (84.1)–Mervyn King (angol) (92.45) 4–11
Gerwyn Price (walesi) (95.07)–Michael van Gerwen (holland) (98.52) 8–11

NEGYEDDÖNTŐ
Peter Wright (skót) (101.87)–Michael Smith (angol) (102.91) 10–6
Damon Heta (ausztrál) (97.63)–Mervyn King (angol) (100.74) 8–10
Gerwyn Price (walesi) (96.02)–Joe Cullen (angol) (97.22) 10–9
Michael van Gerwen (holland) (110.01)–Dirk van Duijvenbode (holland) (103.26) 10–5

NYOLCADDÖNTŐ
Peter Wright (skót) (94.31)–Callan Rydz (angol) (87.12) 10–9
Michael Smith (angol) (101.84)–José de Sousa (portugál) (102.96) 10–7
Ross Smith (angol) (92.49)–Damon Heta (ausztrál) (96.75) 7–10
Karel Sedlácek (cseh) (92.7)–Mervyn King (angol) (93.55) 5–10
Gerwyn Price (walesi) (98.38)–Luke Humphries (angol) (91.62) 10–6
Ian White (angol) (99.37)–Joe Cullen (angol) (98.53) 8–10
Michael van Gerwen (holland) (96.33)–Jeffrey de Zwaan (holland) (91.04) 10–7
Dirk van Duijvenbode (holland) (99.55)–Luke Woodhouse (angol) (85.98) 10–1

2. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)
Peter Wright (skót) (102.5)–Simon Whitlock (ausztrál) (92.91) 6–1
Ryan Searle (angol) (96.96)–Callan Rydz (angol) (99.43) 4–6
Michael Smith (angol) (103.04)–Gary Anderson (skót) (98.3) 6–4
José de Sousa (portugál) (92.36)–Vincent van der Voort (holland) (92.24) 6–5
Nathan Aspinall (angol) (101.66)–Ross Smith (angol) (99.19) 3–6
Damon Heta (ausztrál) (99.34)–Ryan Murray (skót) (90.54) 6–5
Karel Sedlácek (cseh) (87.91)–Madars Razma (lett) (88.62) 6–5
Danny Noppert (holland) (85.2)–Mervyn King (angol) (96.39) 1–6

Gerwyn Price (walesi) (99.23)–Jamie Hughes (angol) (98.53) 6–2
Jermaine Wattimena (holland) (107.12)–Luke Humphries (angol) (107.6) 4–6
Ian White (angol) (104.75)–Gabriel Clemens (német) (98.53) 6–3
Joe Cullen (angol) (90.12)–Rob Cross (angol) (86.66) 6–5
Michael van Gerwen (holland) (100.63)–Jonny Clayton (walesi) (98.15) 6–4
Wayne Jones (angol) (93.26)–Jeffrey de Zwaan (holland) (100.23) 4–6
Niels Zonneveld (holland) (92.8)–Dirk van Duijvenbode (holland) (92.7) 1–6
Luke Woodhouse (angol) (94.32)–Andy Boulton (angol) (95.92) 6–4

1. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
Peter Wright (skót) (104.83)–Ryan Meikle (angol) (101.29) 6–5
Adrian Lewis (angol) (90.24)–Simon Whitlock (ausztrál) (97.36) 4–6
Ryan Searle (angol) (100.63)–Dimitri Van den Bergh (belga) (93.47) 6–2
Daryl Gurney (északír) (81.86)–Callan Rydz (angol) (87.11) 2–6
Michael Smith (angol) (100.18)–Boris Krcmar (horvát) (107.79) 6–5
Gary Anderson (skót) (89.87)–Keegan Brown (angol) (90.59) 6–4
José de Sousa (portugál) (96.92)–Mike De Decker (belga) (90.81) 6–3
Vincent van der Voort (holland) (88.73)–Derk Telnekes (holland) (87.12) 6–2

Nathan Aspinall (angol) (92.15)–Scott Waites (angol) (91.82) 6–5
Ross Smith (angol) (96.29)–Kim Huybrechts (belga) (93.15) 6–1
Damon Heta (ausztrál) (97.53)–Maik Kuivenhoven (holland) (83.01) 6–1
Stephen Bunting (angol) (89.63)–Ryan Murray (skót) (90.04) 4–6
Krzysztof Ratajski (lengyel) (93.63)–Karel Sedlácek (cseh) (86.36) 4–6
Madars Razma (lett) (93.48)–Chris Dobey (angol) (96.32) 6–3
Danny Noppert (holland) (100.07)–Steve Beaton (angol) (92.88) 6–1
Dave Chisnall (angol) (102.1)–Mervyn King (angol) (105.12) 3–6

Gerwyn Price (walesi) (98.09)–John Henderson (skót) (94.91) 6–2
Ricky Evans (angol) (87.15)–Jamie Hughes (angol) (98.9) 2–6
Jermaine Wattimena (holland) (103.53)–Steve Lennon (ír) (102.16) 6–1
Devon Petersen (dél-afrikai) (101.46)–Luke Humphries (angol) (99.65) 3–6
Ian White (angol) (90.62)–William Borland (skót) (89.42) 6–4
Gabriel Clemens (német) (97.38)–Martijn Kleermaker (holland) (96.9) 6–5
Joe Cullen (angol) (95.45)–Adam Hunt (angol) (87.74) 6–3
Rob Cross (angol) (98.34)–Jason Lowe (angol) (94.15) 6–3

Michael van Gerwen (holland) (103.34)–Darius Labanauskas (litván) (90.38) 6–3
Jonny Clayton (walesi) (101.28)–Mickey Mansell (északír) (92.49) 6–2
Glen Durrant (angol) (95.65)–Wayne Jones (angol) (100.13) 3–6
Darren Webster (angol) (85.77)–Jeffrey de Zwaan (holland) (100.25) 3–6
James Wade (angol) (93.43)–Niels Zonneveld (holland) (94.41) 3–6
Dirk van Duijvenbode (holland) (101.16)–William O'Connor (ír) (102.85) 6–4
Brendan Dolan (északír) (97.71)–Luke Woodhouse (angol) (99.04) 4–6
Ryan Joyce (angol) (93.19)–Andy Boulton (angol) (94.57) 4–6


2020.11.23.

GRAND SLAM OF DARTS (COVENTRY)

letlts_1_04

 

DÖNTŐ

José de Sousa (portugál) (99.95)–James Wade (angol, 7.) (94.26) 16–12

ELŐDÖNTŐ 

Simon Whitlock (ausztrál) (97.92)–José de Sousa (portugál) (97.53) 12–16

James Wade (angol, 7.) (98.61)–Dimitri Van den Bergh (belga) (96.87) 16–15

NEGYEDDÖNTŐ

Michael Smith (angol, 4.) (95.74)–José de Sousa (portugál) (98.52) 14–16

Damon Heta (ausztrál) (98.26)–James Wade (angol, 7.) (101.66) 13–16

Nathan Aspinall (angol, 6.) (94.92)–Dimitri Van den Bergh (belga) (97.8) 15–16

Michael van Gerwen (holland, 1.) (100.32)–Simon Whitlock (ausztrál) (95.97) 15–16

NYOLCADDÖNTŐ

Michael Smith (angol, 4.) (97.46)–Rob Cross (angol, 5.) (95.18) 10–9

Devon Petersen (dél-afrikai) (94.25)–Damon Heta (ausztrál) (93.75) 7–10

Michael van Gerwen (holland, 1.) (101.81)–Gary Anderson (skót, 8.) (96.98) 10–2

Gerwyn Price (walesi, 3.) (90.73)–Nathan Aspinall (angol, 6.) (96.86) 8–10

KORÁBBI EREDMÉNYEK

Dimitri Van den Bergh (belga) (103.61)–Jonny Clayton (walesi) (88.53) 10–3

James Wade (angol, 7.) (98.18)–Ian White (angol) (99.44) 10–4

Simon Whitlock (ausztrál) (87.05)–Adam Hunt (angol) (86.68) 10–6

Dave Chisnall (angol) (91.28)–José de Sousa (portugál) (95.37) 7–10

CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT

Michael van Gerwen (holland, 1.) (92.8)–Joe Cullen (angol) (91.73) 5–3
Gabriel Clemens (német) (91.83)–Adam Hunt (angol) (95.09) 2–5

1. Michael van Gerwen

3

3

15–4

+11

6

2. Adam Hunt

3

1

2

9–12

–3

2

3. Gabriel Clemens

3

1

2

8–12

–4

2

4. Joe Cullen

3

1

2

10–14

–4

2

AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

C-CSOPORT
Michael Smith (angol, 4.) (106.93)–Krzysztof Ratajski (lengyel) (94.37) 5–2
José de Sousa (portugál) (100.03)–Lisa Ashton (angol) (83.83) 5–1

1. Michael Smith

3

3

15–5

+10

6

2. José de Sousa

3

2

1

12–10

+2

4

3. Krzysztof Ratajski

3

1

2

11–14

–3

2

4. Lisa Ashton

3

3

6–15

–9

0

A C-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

E-CSOPORT
Peter Wright (skót, 2.) (83.12)–Devon Petersen (dél-afrikai) (88.25) 2–5
Ian White (angol) (108.04)–Dirk van Duijvenbode (holland) (98.64) 5–1

1. Devon Petersen

3

3

15–6

+9

6

2. Ian White

3

1

2

10–11

–1

2

3. Peter Wright

3

1

2

11–13

–2

2

4. Dirk van Duijvenbode

3

1

2

8–14

–6

2

AZ E-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

G-CSOPORT
Gerwyn Price (walesi, 3.) (106.32)–Ryan Joyce (angol) (97.25) 5–4
Jonny Clayton (walesi) (90.54)–Szuzuki Mikuru (japán) (79) 5–0

1. Gerwyn Price

3

3

15–11

+4

6

2. Jonny Clayton

3

2

1

13–9

+4

4

2. Ryan Joyce

3

1

2

13–11

+2

2

4. Szuzuki Mikuru

3

3

5–15

–10

0

A G-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

1. Simon Whitlock

3

3

15–8

+7

6

2. Gary Anderson

3

2

1

11–11

0

4

2. Ryan Searle

3

1

2

11–14

–3

2

4. Adam Gawlas

3

3

11–15

–3

0

A B-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

                       

 

1. Dave Chisnall

3

3

15–8

+7

6

2. Rob Cross

3

2

1

12–8

+4

4

3. Luke Humphries

3

1

2

11–14

–3

2

4. Justin Pipe

3

3

7–15

–8

0

A D-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

1. James Wade

3

3

15–7

+8

6

2. Damon Heta

3

2

1

12–10

+2

4

3. Jermaine Wattimena

3

1

2

12–11

+1

2

4. Glen Durrant

3

3

4–15

–11

0

AZ F-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

1. Dimitri Van den Bergh

3

3

15–3

+12

6

2. Nathan Aspinall

3

2

1

11–6

+5

4

3. Ricky Evans

3

1

2

7–13

–6

2

4. Wayne Warren

3

3

4–15

–11

0

A H-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

2020.11.11.

PDC DARTS CSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, SALZBURG

1. FORDULÓ

Portugália (José de Sousa, José Marques) (85.4)–MAGYARORSZÁG (Kovács Patrik, Végső János) (73.32) 5–0

Anglia (1. kiemelt, Michael Smith, Rob Cross) (90.32)–Fülöp-szigetek (Lourence Ilagan, Noel Malicdem) (89.48) 5–3

Litvánia (Darius Labanauskas, Mindaugas Barauskas) (87.23)–Gibraltár (Craig Galliano, Justin Hewitt) (77.17) 5–3

Ausztria (8., Mensur Suljovic, Rowby-John Rodriguez) (82.91)–Egyesült Államok (Chuck Puleo, Danny Lauby Jr.) (81.18) 5–2

Észak-Írország (4., Daryl Gurney, Brendan Dolan) (87.78)–Kanada (Jeff Smith, Matt Campbell) (94.51) 2–5

Új-Zéland (Cody Harris, Haupai Puha) (86.22)–Dánia (Niels Heinsöe, Per Laursen) (72.85) 5–2

Belgium (5., Dimitri Van den Bergh, Kim Huybrechts) (93.53)–Csehország (Karel Sedlácek, Adam Gawlas) (90.37) 5–4

Hongkong (Leung Kaj-fan, Lam Royden) (81.54)–Lettország (Madars Razma, Janis Mustafejevs) (78.35) 4–5

Wales (2., Gerwyn Price, Jonny Clayton) (93.94)–Oroszország (Borisz Kolcov, Alekszej Kadocsnyikov) (73.6) 5–0

Japán (Aszada Szeigo, Jamada Juki) (75.08)–Skócia (John Henderson, Robert Thornton) (80.45) 3–5

Írország (7., William O'Connor, Steve Lennon) (93.12)–Ausztrália (Simon Whitlock, Damon Heta) (92.52) 2–5

Lengyelország (Krzysztof Ratajski, Krzysztof Kciuk) (90.54)–Dél-Afrika (Devon Petersen, Carl Gabriel) (82.73) 5–0

Hollandia (3., Michael van Gerwen, Danny Noppert) (94)–Brazília (Diogo Portela, Bruno Rangel) (76.42) 5–1

Olaszország (Andrea Micheletti, Daniele Petri) (78.83)–Spanyolország (Jesús Noguera, Toni Alcinas) (86.13) 4–5

Németország (6., Max Hopp, Gabriel Clemens) (96.35)–Finnország (Marko Kantele, Veijo Viinikka) (81.77) 5–0

Svédország (Daniel Larsson, Dennis Nilsson) (82.92)–Görögország (John Michael, Veniamin Szimeonidisz) (91.65) 0–5

A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA (ágrajz szerint)
Anglia
 (1., Michael Smith (91.09), Rob Cross (92.74))–Litvánia (Darius Labanauskas (81.48), Mindaugas Barauskas (75.95)) 2–0

Ausztria (8., Mensur Suljovic (86.48), Rowby-John Rodriguez (81.36))–Portugália (José de Sousa (93.52), José Marques (74.22)) 2–0
Kanada (Jeff Smith (88.32), Matt Campbell (96.19))–Új-Zéland (Cody Harris (88.24), Haupai Puha (88.41)) 2–0
Belgium (5., Dimitri Van den Bergh (83.56), Kim Huybrechts (87.13))–Lettország (Madars Razma (82.76), Janis Mustafejevs (69.43)) 2–0

Wales (2., Gerwyn Price (104.60), Jonny Clayton (82.47))–Skócia (John Henderson (93.62), Robert Thornton (74.13))
2–1
Ausztrália
 (Simon Whitlock (95.82), Damon Heta (99.99))–Lengyelország (Krzysztof Ratajski (94.78), Krzysztof Kciuk (70.44))

2–0
Hollandia
 (3., Michael van Gerwen (101.90), Danny Noppert (92.01))–Spanyolország (Jesús Noguera (85.78), Toni Alcinas (86.00))

2–0
Németország
 (6., Max Hopp (89.73), Gabriel Clemens (95.73))–Görögország (John Michael (85.00), Veniamin Szimeonidisz (86.43))  2–0

PDC DARTS CSAPAT-VB, SALZBURG
DÖNTŐ
ANGLIA–WALES 0–3
Michael Smith (96.89)–Gerwyn Price (95.38) 1–4

Rob Cross (94.41)–Jonny Clayton (105) 2–4
Smith, Cross (94.85)–Price, Clayton (103.52) 3–4


ELŐDÖNTŐ
ANGLIA–BELGIUM 2–0

Michael Smith (96.57)–Kim Huybrechts (88.6) 4–3
Rob Cross (94.53)
–Dimitri Van den Bergh (90.59) 4–3


WALES–NÉMETORSZÁG 2–0
Gerwyn Price (94.36)
–Gabriel Clemens (90.51) 4–2
Jonny Clayton (104.4)
–Max Hopp (93.72) 4–2


NEGYEDDÖNTŐ
ANGLIA–AUSZTRIA 2–1

Michael Smith (101.54)–Mensur Suljovic (109.52) 3–4
Rob Cross (88.89)–Rowby-John Rodriguez (83.54) 4–3
Smith, Cross (82.28)–Suljovic, Rodriguez (79.88) 4–3

KANADA–BELGIUM 1–2
Jeff Smith (97.57)–Kim Huybrechts (108.32) 1–4
Matt Campbell (97.56)–Dimitri Van den Bergh (94.42) 4–1
Smith, Campbell (85.71)–Van den Bergh, Huybrechts (88.75) 2–4

WALES–AUSZTRÁLIA 2–1
Gerwyn Price (98.04)
–Simon Whitlock (104.13) 4–3

Jonny Clayton (99.87)–Damon Heta (102.25) 2–4
Price, Clayton (98.8)–Whitlock, Heta (89.38) 4–2

HOLLANDIA–NÉMETORSZÁG 1–2
Danny Noppert (84.91)–Gabriel Clemens (88.58) 3–4
Michael van Gerwen (87)–Max Hopp (77.24) 4–1
Van Gerwen, Noppert (82.42)–Clemens, Hopp (93.57) 3–4

 

2020.10.13.

DARTS WORLD GRAND PRIX (COVENTRY)
DÖNTŐ
Dirk van Duijvenbode (holland) (87.07)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (88.19) 2:5

price_960px_400_01

ELŐDÖNTŐ
Simon Whitlock (ausztrál) (79.48)–Dirk van Duijvenbode (holland) (88.17) 1:4

Dave Chisnall (angol) (94.4)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (92.38) 3:4

NEGYEDDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (96.84)–Simon Whitlock (ausztrál) (100.29) 0:3

Dirk van Duijvenbode (holland) (94.29)–Gary Anderson (skót) (88.02) 3:1
Dave Chisnall (angol) (87.5)–Joe Cullen (angol) (81.65) 3:2
Gerwyn Price (walesi, 3.) (90.08)–Jeffrey de Zwaan (holland) (82.33) 3:1

2. FORDULÓ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (96.28)–Devon Petersen (dél-afrikai) (91.48) 3:0
Mervyn King (angol) (85.27)–Simon Whitlock (ausztrál) (85.24) 2:3
Dimitri Van den Bergh (belga) (93.35)–Dirk van Duijvenbode (holland) (89.82) 1:3
Gary Anderson (skót) (92.72)–Danny Noppert (holland) (82.33) 3:0
Ryan Joyce (angol) (88.22)–Dave Chisnall (angol) (91.37) 2:3
Joe Cullen (angol) (92.13)–Jonny Clayton (walesi) (84.32) 3:2
Gerwyn Price (walesi, 3.) (95.42)–Kim Huybrechts (belga) (85.59) 3:0
Gabriel Clemens (német) (78.92)–Jeffrey de Zwaan (holland) (92.88) 0:3

1. FORDULÓ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (98.64)
–Krzysztof Ratajski (lengyel) (85.08) 2:1

José de Sousa (portugál) (93.46)–Devon Petersen (dél-afrikai) (87.83) 0:2
James Wade (angol, 8.) (78.94)–Mervyn King (angol) (86.76) 0:2
Simon Whitlock (ausztrál) (101.12)–Chris Dobey (angol) (77.33) 2:0
Michael Smith (angol, 4.) (87.89)–Dimitri Van den Bergh (belga) (96.4) 0:2
Mensur Suljovic (osztrák) (71.43)–Dirk van Duijvenbode (holland) (72.98) 1:2
Rob Cross (angol, 5.) (77.46)–Gary Anderson (skót) (89.14) 0:2
Danny Noppert (holland) (89.01)–Ryan Searle (angol) (82.15) 2:1
Peter Wright (skót, 2.) (82.06)–Ryan Joyce (angol) (96.61) 0:2
Dave Chisnall (angol) (102.85)–Glen Durrant (angol) (78.26) 2:0
Daryl Gurney (északír, 7.) (82.09)–Joe Cullen (angol) (92.01) 1:2
Jonny Clayton (walesi) (85.16)–Ian White (angol) (88.93) 2:1
Gerwyn Price (walesi, 3.) (84.02)–Jermaine Wattimena (holland) (79.1) 2:0
Brendan Dolan (északír) (91.32)–Kim Huybrechts (belga) (86.91) 1:2
Nathan Aspinall (angol, 6.) (86.71)–Gabriel Clemens (német) (86.52) 0:2
Jamie Hughes (angol) (84.33)–Jeffrey de Zwaan (holland) (84.65) 1:2

2020.09.22.

World Series of Darts 

WORLD SERIES OF DARTS FINALS (SALZBURG)
DÖNTŐ
Rob Cross (angol, 5.) (94.22)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (96.21) 9–11

ELŐDÖNTŐ
James Wade (angol, 8.) (87.58)–Rob Cross (angol, 5.) (85.28) 7–11

Peter Wright (skót, 2.) (108.1)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (102.48) 6–11

NEGYEDDÖNTŐ
Glen Durrant (angol) (102.46)–James Wade (angol, 8.) (99.14) 9–10

Michael Smith (angol, 4.) (98.1)–Rob Cross (angol, 5.) (98.67) 8–10
Peter Wright (skót, 2.) (100.23)–Daryl Gurney (északír, 7.) (99.39) 10–5
Gerwyn Price (walesi, 3.) (100.94)–Nathan Aspinall (angol, 6.) (103.37) 10–9

2. FORDULÓ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (102)–Glen Durrant (angol) (102.5) 4–6

James Wade (angol, 8.) (97.04)–Jeff Smith (kanadai) (88.04) 6–3
Michael Smith (angol, 4.) (95.37)–Krzysztof Ratajski (lengyel) (95.71) 6–4
Rob Cross (angol, 5.) (90.18)–Steve Beaton (angol) (75.97) 6–0
Peter Wright (skót, 2.) (101.49)–Damon Heta (ausztrál) (94.13) 6–3
Daryl Gurney (északír, 7.) (102.36)–Cody Harris (új-zélandi) (88.09) 6–2
Gerwyn Price (walesi, 3.) (101.46)–Vincent van der Voort (holland) (88.49) 6–3
Nathan Aspinall (angol, 6.) (101.1)–Darius Labanauskas (litván) (84.09) 6–1

1. FORDULÓ
Glen Durrant (angol) (95.82)
–Dimitri Van den Bergh (belga) (85.88) 6–3
Jeff Smith (kanadai) (86.57)
–Fallon Sherrock (angol) (85.11) 6–5
Krzysztof Ratajski (lengyel) (99.71)
–Mensur Suljovic (osztrák) (102.64) 6–3
Simon Whitlock (ausztrál) (85.38)–Steve Beaton (angol) (89.23) 5–6

Ian White (angol) (89.72)–Damon Heta (ausztrál) (89.41) 5–6
Cody Harris (új-zélandi) (89.77)
–Dave Chisnall (angol) (78.92) 6–2
Vincent van der Voort (holland) (95.94)
–Joe Cullen (angol) (83.73) 6–0
Harry Ward (angol) (85.41)–Darius Labanauskas (litván) (91.09) 2–6

2020.03.06.

Unibet Premier League 2020

PREMIER LEAGUE, 5. állomás, Exeter

Rob Cross (angol) (98.55)–Daryl Gurney (északír) (94.88) 6–6

Gerwyn Price (walesi) (96.68)–Glen Durrant (angol) (100.76) 3–7

Nathan Aspinall (angol) (99.67)–Peter Wright (skót) (110.0) 3–7

Gary Anderson (skót) (87.76.)–Luke Humphries (angol) (88.67) 5–7

Michael Smith (angol) (95.42)–Michael van Gerwen (holland) (99.43) 7–4

AZ ÁLLÁS
1. Glen Durrant 5 3 1 1 32–23 +9 7
2. Michael Smith 5 3 1 1 30–23 +7 7
3. Michael van Gerwen 5 3 2 30–24 +6 6
4.  Nathan Aspinall 5 3 2 29–27 +2 6
5. Gerwyn Price 5 1 3 1 28–26 +2 5
6. Gary Anderson 5 2 1 2 29–30 –1 5
7. Peter Wright 5 2 1 2 26–28 –2 5
8. Rob Cross 5 1 2 2 29–31 –2 4
9. Daryl Gurney 5 2 3 23–33 –10 2


2020.02.28.

Unibet Premier League 2020

 

4. állomás, Dublin

 

Nathan Aspinall (angol) (93.82)–Glen Durrant (angol) (92.81) 7–5

 

Gary Anderson (skót) (97.77)–Rob Cross (angol) (91.36) 7–5

 

Michael Smith (angol) (88.19)–Daryl Gurney (északír) (85.98) 7–5

 

Michael van Gerwen (holland) (97.62)–William O'Connor (ír) (95.31) 7–4

 

Gerwyn Price (walesi) (98.57)–Peter Wright (skót) (84.55) 7–1

AZ ÁLLÁS
1. Michael van Gerwen 4 3 1 26–17 +9 6
2. Nathan Aspinall 4 3 1 26–20 +6 6
 3. Gerwyn Price 4 1 3 25–19 +6 5
4.  Glen Durrant 4 2 1 1 25–20 +5 5
5. Michael Smith 4 2 1 1 23–19 +4 5
6. Gary Anderson 4 2 1 1 24–23 +1 5
7. Rob Cross 4 1 1 2 23–25 –2 3
8. Peter Wright 4 1 1 2 19–25 –6 3
9. Daryl Gurney 4 1 3 17–27 –10 1


2020.02.23.

Csapatbajnoki tabella

STEEL II. oszály A csoport
 
 

 

 
Honvéd BUDAFOK
SEDE
Club 502
FKF SK Titans
VSE MIX
Honvéd BUDAFOK
       
       
SEDE
 
     
       
Club 502
   
   
       
FKF SK Titans
     
 
       
VSE MIX
       
       

2020.02.21.

Unibet Premier League 2020

3. állomás, Cardiff
Peter Wright–Rob Cross 7–5
Jonny ClaytonMichael Smith 1–7
Michael van Gerwen–Nathan Aspinall 5–7
Daryl Gurney–Gerwyn Price 6–6
Glen Durrant–Gary Anderson 7–4

AZ ÁLLÁS
1. Glen Durrant 3 2 1 20–13 +7 5
2. Michael van Gerwen 3 2 1 19–13 +6 4
3. Nathan Aspinall 3 2 1 19–15 +4 4
4. Michael Smith 3 1 1 1 16–14 +5 3
5. Peter Wright 3 1 1 1 18–18 0 3
6. Gerwyn Price 3 3 18–18 0 3
7. Rob Cross 3 1 1 1 18–18 0 3
8. Gary Anderson 3 1 1 1 17–18 –1 3
9. Daryl Gurney 3 1 2 12–20 –8 1

2020.02.14.

Unibet Premier League 2020

AZ ÁLLÁS 
1. Michael van Gerwen 2 2 14–6 +8 4
2. Glen Durrant 2 1 1 13–9 +4 3
3. Gary Anderson 2 1 1 13–11 +2 3
    Rob Cross 2 1 1 13–11 +2 3
5. Nathan Aspinall 2 1 1 12–10 +2 2
6. Gerwyn Price 2 2 12–12 0 2
7. Peter Wright 2 1 1 11–13 –2 1
8. Michael Smith 2 1 1 9–13 –4 1
9. Daryl Gurney 2 2 6–14 –8 0


 

pdc_1_1_1_400

2020.01.02.

DARTS PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
DÖNTŐ

Michael van Gerwen (holland, 1.)–Peter Wright (skót, 7.) 3–7 (2:3, 1:3, 3:0, 3:2, 1:3, 0:3, 3:1, 2:3, 2:3, 1:3)

 

2019.12.31.

ELŐDÖNTŐ
Peter Wright (skót, 7.) (98.72)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (89.94) 6:3 (3:2, 2:3, 1:3, 3:0, 3:2, 1:3, 3:2, 3:1, 3:2)
Michael van Gerwen (holland, 1.) (96.58)–Nathan Aspinall (angol, 12.) (92.23) 6:3 (3:2, 1:3, 3:2, 2:3, 3:2, 3:0, 0:3, 3:2, 3:1)

2019.12.30.

NEGYEDDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (99.5)–
Darius Labanauskas (litván) (90.25) 5:2
Nathan Aspinall (angol, 12.) (95.31)
–Dimitri Van den Bergh (belga, 29.) (90.84) 5:3

Luke Humphries (angol) (98.65)–Peter Wright (skót, 7.) (105.86) 3:5
Glen Durrant (angol, 27.) (94.42)–Gerwyn Price (walesi, 3.) (99.69) 1:5

2019.12.29.

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON, 13. NAP

NYOLCADDÖNTŐ
Peter Wright (skót, 7.) (96.39)
–Jeffrey de Zwaan (holland, 23.) (94.80) 4:3

Glen Durrant (angol, 27.) (94.16)–Chris Dobey (angol, 22.) (94.01) 4:3
Gerwyn Price (walesi, 3.) (92.47)–Simon Whitlock (ausztrál, 14.) (90.85) 4:2
Korábban
Steve Beaton (angol, 25.) (90.44)–Darius Labanauskas (litván) (94.25) 2:4
Kim Huybrechts (belga) (89.11)–Luke Humphries (angol) (95.11) 1:4
Dimitri Van den Bergh (belga, 29.) (95.83)–Adrian Lewis (angol, 13.) (93.70) 4:3

A NEGYEDDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
Nathan Aspinall (angol, 12.)–Dimitri Van den Bergh (belga, 29.)

Luke Humphries (angol)–Peter Wright (skót, 7.)

Michael van Gerwen (holland, 1.)–Darius Labanauskas (litván)

Glen Durrant (angol, 27.)–Gerwyn Price (walesi, 3.)

2019.12.28.

3. FORDULÓ
Gerwyn Price (walesi, 3.) (104.2)
–John Henderson (skót, 30.) (94.59) 4:0

4. FORDULÓ
Gary Anderson (skót, 5.) (97.42)–Nathan Aspinall (angol, 12.) (97.97) 2:4
Michael van Gerwen (holland, 1.) (102.25)–Stephen Bunting (angol, 17.) (83.59) 4:0

3. FORDULÓ

Simon Whitlock (ausztrál, 14.) (90.94)–Mervyn King (angol, 19.) (89.51) 4:1
Daryl Gurney (északír, 6.) (96.84)–Glen Durrant (angol, 27.) (97.94) 2:4
Fallon Sherrock (angol) (90.45)–Chris Dobey (angol, 22.) (101.09) 2:4

A 4. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA ÁGRAJZ SZERINT
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Stephen Bunting (angol, 17.) 4:0
Steve Beaton (angol, 25.)–Darius Labanauskas (litván)

Gary Anderson (skót, 5.)–Nathan Aspinall (angol, 12.) 2:4
Dimitri Van den Bergh (belga, 29.)–Adrian Lewis (angol, 13.)

Kim Huybrechts (belga)–Luke Humphries (angol)
Peter Wright (skót, 7.)–Jeffrey de Zwaan (holland, 23.)

Glen Durrant (angol, 27.)–Chris Dobey (angol, 22.)

Gerwyn Price (walesi, 3.)–Simon Whitlock (ausztrál, 14.)

2019.12.24.

A 3. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA ÁGRAJZ SZERINT
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Ricky Evans (angol, 32.) 4:0
Jonny Clayton (walesi, 16.)–Stephen Bunting (angol, 17.) 0:4
James Wade (angol, 8.)–Steve Beaton (angol, 25.) 2:4
Darius Labanauskas (litván)–Max Hopp (német, 24.) 4:2

Gary Anderson (skót, 5.)–Ryan Searle (angol) 4:3
Nathan Aspinall (angol, 12.)–Krzysztof Ratajski (lengyel, 21.) 4:3
Luke Woodhouse (angol)–Dimitri Van den Bergh (belga, 29.) 2:4
Adrian Lewis (angol, 13.)–Darren Webster (angol, 20.) 4:3

Kim Huybrechts (belga)–Danny Noppert (holland, 31.) 4:2
Nico Kurz (német)–Luke Humphries (angol) 2:4
Peter Wright (skót, 7.)–Aszada Szeigo (japán) 4:2
Dave Chisnall (angol, 10.)–Jeffrey de Zwaan (holland, 23.) 3:4

Daryl Gurney (északír, 6.)–Glen Durrant (angol, 27.)
Fallon Sherrock (angol)–Chris Dobey (angol, 22.)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–John Henderson (skót, 30.)
Simon Whitlock (ausztrál, 14.)–Mervyn King (angol, 19.)

2019.12.22.

A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA ÁGRAJZ SZERINT
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Jelle Klaasen (holland) 3:1
Ricky Evans (angol, 32.)–Mark McGeeney (angol) 3:1
Jonny Clayton (walesi, 16.)–Jan Dekker (holland) 3:0
Stephen Bunting (angol, 17.)–José Justicia (spanyol) 3:2
James Wade (angol, 8.)–Ritchie Edhouse (angol) 3:0
Steve Beaton (angol, 25.)–Kyle Anderson (ausztrál) 3:1
Ian White (angol, 9.)–Darius Labanauskas (litván) 1:3
Max Hopp (német, 24.)–Benito van de Pas (holland) 3:2

Gary Anderson (skót, 5.)–Brendan Dolan (északír) 3:0
Steve West (angol, 28.)–Ryan Searle (angol) 0:3
Nathan Aspinall (angol, 12.)–Danny Baggish (amerikai) 3:1
Krzysztof Ratajski (lengyel, 21.)–Zoran Lerchbacher (osztrák) 3:1
Michael Smith (angol, 4.)–Luke Woodhouse (angol) 1:3
Dimitri Van den Bergh (belga, 29.)–Josh Payne (angol) 3:0
Adrian Lewis (angol, 13.)–Cristo Reyes (spanyol) 3:2
Darren Webster (angol, 20.)–Jamada Juki (japán) 3:0

Rob Cross (angol, 2.)–Kim Huybrechts (belga) 0:3
Danny Noppert (holland, 31.)–Callan Rydz (angol) 3:2
Joe Cullen (angol, 15.)–Nico Kurz (német) 1:3
Jermaine Wattimena (holland, 18.)–Luke Humphries (angol) 2:3
Peter Wright (skót, 7.)–Noel Malicdem (Fülöp-szigeteki) 3:2
Keegan Brown (angol, 26.)–Aszada Szeigo (japán) 2:3
Dave Chisnall (angol, 10.)–Vincent van der Voort (holland) 3:1
Jeffrey de Zwaan (holland, 23.)–Darin Young (amerikai) 3:2

Daryl Gurney (északír, 6.)–Justin Pipe (angol) 3:0
Glen Durrant (angol, 27.)–Damon Heta (ausztrál) 3:0
Mensur Suljovic (osztrák, 11.)–Fallon Sherrock (angol) 1:3
Chris Dobey (angol, 22.)–Ron Meulenkamp (holland) 3:2
Gerwyn Price (walesi, 3.)–William O'Connor (ír) 3:2
John Henderson (angol, 30.)–James Richardson (angol) 3:0
Simon Whitlock (ausztrál, 14.)–Harry Ward (angol) 3:0
Mervyn King (angol, 19.)–Ciaran Teehan (ír) 3:2 

2019.12.17.

4. NAP
1. FORDULÓ
Steve Lennon (ír) (91.92)–Callan Rydz (angol) (89.28) 2:3

William O’Connor (ír) (88.23)–Marko Kantele (finn) (83.91) 3:0
Vincent van der Voort (holland) (95.79)–Keane Barry (ír) (91.72) 3:0
2. FORDULÓ
Gary Anderson (skót, 5.) (93.77)
–Brendan Dolan (északír) (90.96) 3:0

2019.12.16.

3. NAP
1. FORDULÓ

Kyle Anderson (ausztrál) (89.56)–Cung Hsziao-csen (Xiaochen Zong, kínai) (83.16) 3:2
Ross Smith (angol) (87.67)–Ciaran Teehan (ír) (90.08) 0:3
Brendan Dolan (északír) (97.35)–Nitin Kumar (indiai) (90.17) 3:0
Arron Monk (angol) (82.56)–José Justicia (spanyol) (88.64) 0:3
Andy Boulton (angol) (85.12)–Danny Baggish (amerikai) (84.94) 2:3
James Richardson (angol) (85.78)–Szuzuki Mikuru (japán) (84.91) 3:2
2. FORDULÓ
Ian White (angol, 9.) (100.33)–Darius Labanauskas (litván) (96.31) 1:3
Michael Smith (angol, 4.) (95.69)–Luke Woodhouse (angol) (97.81) 1:3

2019.12.15.

ESTI PROGRAM
1. FORDULÓ
Mark McGeeney (angol) (93.66)–Matt Campbell (kanadai) (88.33) 3:1

Jamie Hughes (angol) (95.47)–Zoran Lerchbacher (osztrák) (94.22) 2:3
Raymond van Barneveld (holland) (96.13)–Darin Young (amerikai) (87.92) 1:3
2. FORDULÓ
Rob Cross (angol, 2.) (89.64)–Kim Huybrechts (belga) (89.44) 0:3

2019.12.14.

WILLIAM HILL WORLD DARTS CHAMPIONSHIP

2. nap

DARTS PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
2. NAP
1. FORDULÓ

Darius Labanauskas (litván) (94.7)–Matthew Edgar (angol) (84.8) 3:0
Jamada Juki (japán) (85.8)–Ryan Meikle (angol) (81.0) 3:1
Luke Woodhouse (angol) (96.0)–Paul Lim (szingapúri) (93.1) 3:0
2. FORDULÓ
Luke Humphries (angol) (97.7)–Jermaine Wattimena (holland, 18.) (95.1) 3:2

2019.12.14.

WILLIAM HILL WORLD DARTS CHAMPIONSHIP

1. nap

1. FORDULÓ
Jelle Klaasen (holland) (96.02)
–Kevin Burness (északír) (92.41) 3:1

Kim Huybrechts (belga) (89.94)–Geert Nentjes (holland) (87.03) 3:2
Luke Humphries (angol) (91.05)–Devon Petersen (dél-afrikai) (92.6) 3:1
2. FORDULÓ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (96.28)
–Jelle Klaasen (holland) (95.06) 3:1

2019.11.25.

2019 Ladbrokes Players Championship Finals

 

Final

Michael van Gerwen 11-9 Gerwyn Price

Evening Session

Semi-Finals

Gerwyn Price 11-8 Chris Dobey

Michael van Gerwen 11-8 Ian White

Afternoon Session

Quarter-Finals

Gerwyn Price 10-3 Stephen Bunting

Chris Dobey 10-2 Raymond van Barneveld

Michael van Gerwen 10-6 Mervyn King

Ian White 10-9 William O'Connor

 

Gerwyn Price 6-0 Keegan Brown

James Wade 6-1 Ricky Evans

Mensur Suljovic 6-5 Danny Noppert

Gabriel Clemens 6-3 Luke Woodhouse

Michael van Gerwen 6-5 Adrian Lewis - Michael van Gerwen hits nine-dart finish

https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=7PrCElLkgMI&feature=emb_title

Chris Dobey 6-0 James Wilson

Raymond van Barneveld 6-3 Joe Cullen

Rob Cross 6-4 Jamie Hughes

John Henderson 6-3 Simon Whitlock

Ryan Meikle 6-5 Darius Labanauskas

Stephen Bunting 6-3 Jose De Sousa

Ian White 6-5 Vincent van der Voort

William O'Connor 6-3 Krzysztof Ratajski

Glen Durrant 6-5 Max Hopp

Mervyn King 6-4 Dave Chisnall

Michael Smith 6-4 Brendan Dolan

Gerwyn Price 10-4 Mensur Suljovic

Michael van Gerwen 10-6 James Wade

Raymond van Barneveld 10-3 Glen Durrant

Mervyn King 10-4 Rob Cross

Stephen Bunting 10-2 Ryan Meikle

William O'Connor 10-7 Gabriel Clemens

Chris Dobey 10-5 John Henderson

Ian White 10-4 Michael Smith

Stephen Bunting 6-2 Dimitri Van den Bergh

Jose de Sousa 6-3 James Richardson

Glen Durrant 6-2 Scott Baker

Max Hopp 6-3 Jelle Klaasen

Chris Dobey 6-1 Cristo Reyes

Simon Whitlock 6-5 Jeffrey de Zwaan

Michael Smith 6-1 Martin Schindler

Ian White 6-4 Devon Petersen

Darius Labanauskas 6-5 Harry Ward

Mervyn King 6-5 Justin Pipe

Brendan Dolan 6-1 Ross Smith

John Henderson 6-5 Ryan Joyce

Keegan Brown 6-3 Andy Boulton

Ricky Evans 6-5 Steve Beaton

Danny Noppert 6-5 Ryan Searle

Dave Chisnall 6-2 Matthew Edgar

Krzysztof Ratajski 6-1 Steve Lennon

Gerwyn Price 6-3 Mickey Mansell

James Wade 6-4 Ted Evetts

Mensur Suljovic 6-5 Kim Huybrechts

Luke Woodhouse 6-5 Daryl Gurney

Michael van Gerwen 6-3 Luke Humphries

James Wilson 6-5 Peter Wright

Raymond van Barneveld 6-2 Nathan Aspinall

Ryan Meikle 6-0 Jonny Clayton

Joe Cullen 6-2 Kyle Anderson

Vincent van der Voort 6-4 Arron Monk

Gabriel Clemens 6-4 Mark McGeeney

Adrian Lewis 6-4 Josh Payne

William O'Connor 6-4 Steve West

Jamie Hughes 6-3 Jermaine Wattimena

Rob Cross 6-2 Ron Meulenkamp

2019.11.18.

BoyleSports Grand Slam of Darts

Sunday November 17

Semi-Finals

Peter Wright 16-11 Glen Durrant

Gerwyn Price 16-12 Michael van Gerwen

 

Final

Gerwyn Price 16-6 Peter Wright

 

Saturday November 16

Quarter-Finals x2

Gerwyn Price 16-9 Gary Anderson

Michael van Gerwen 16-6 Adrian Lewis

Friday November 15

Quarter-Finals x2

Peter Wright 16-12 Dave Chisnall

Glen Durrant 16-12 Michael Smith

Thursday November 14

Second Round x4

Adrian Lewis 10-9 James Wade

Gerwyn Price 10-1 Darren Webster

Michael van Gerwen 10-7 Ian White

Gary Anderson 10-8 Robert Thornton

Tuesday November 12

Groups A-D Final Matches

Ian White 5-4 Wesley Harms (B)

Steve Lennon 5-4 James Wade (B)

Michael van Gerwen 5-2 Ross Smith (A)

Robert Thornton 5-3 Mikuru Suzuki (C)

Gerwyn Price 5-2 Dimitri Van den Bergh (C)

Dave Parletti 5-2 William O'Connor (D)

Darren Webster 5-4 Gary Anderson (D)

Adrian Lewis 5-3 Jim Williams (A)

Monday November 11

Groups E-H Final Matches

Gabriel Clemens 5-2 Richard Veenstra (G)

Michael Smith 5-4 Martin Schindler (H)

Dave Chisnall 5-1 Lisa Ashton (E)

Daryl Gurney 5-2 Brendan Dolan (G)

Peter Wright 5-2 Danny Noppert (F)

Ryan Harrington 5-1 Wayne Warren (F)

Rob Cross 5-4 Jamie Hughes (E)

Glen Durrant 5-0 Nathan Aspinall (H)

Sunday November 10

Groups E-H Second Matches

Brendan Dolan 5-1 Richard Veenstra (G)

Danny Noppert 5-1 Wayne Warren (F)

Jamie Hughes 5-1 Lisa Ashton (E)

Glen Durrant 5-4 Martin Schindler (H)

Gabriel Clemens 5-4 Daryl Gurney (G)

Peter Wright 5-2 Ryan Harrington (F)

Michael Smith 5-1 Nathan Aspinall (H)

Dave Chisnall 5-3 Rob Cross (E)

Groups A-D Second Matches

Steve Lennon 5-4 Wesley Harms (B)

Darren Webster 5-2 Dave Parletti (D)

Jim Williams 5-1 Ross Smith (A)

Dimitri Van den Bergh 5-1 Mikuru Suzuki (C)

Gerwyn Price 5-4 Robert Thornton (C)

James Wade 5-4 Ian White (B)

Gary Anderson 5-3 William O'Connor (D)

Michael van Gerwen 5-2 Adrian Lewis (A)

Saturday November 9

Groups E-H First Matches

Nathan Aspinall 5-0 Martin Schindler (H)

Ryan Harrington 5-4 Danny Noppert (F)

Gabriel Clemens 5-1 Brendan Dolan (G)

Dave Chisnall 5-3 Jamie Hughes (E)

Daryl Gurney 5-0 Richard Veenstra (G)

Peter Wright 5-2 Wayne Warren (F)

Rob Cross 5-2 Lisa Ashton (E)

Michael Smith 5-3 Glen Durrant (H)

Groups A-D First Matches

William O'Connor 5-3 Darren Webster (D)

Gerwyn Price 5-3 Mikuru Suzuki (C)

Ian White 5-2 Steve Lennon (B)

Gary Anderson 5-1 Dave Parletti (D)

James Wade 5-2 Wesley Harms (B)

Michael van Gerwen 5-2 Jim Williams (A)

Adrian Lewis 5-2 Ross Smith (A)

Robert Thornton 5-4 Dimitri Van den Bergh (C)


2019.11.04.

WORLD SERIES OF DARTS FINALS
DÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (96.76)
–Danny Noppert (holland) (89.37) 11–2

ELŐDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (105.36)
–Mensur Suljovic (osztrák) (89.56) 11–4

Danny Noppert (holland) (94.19)–Dave Chisnall (angol) (99.26) 11–10

NEGYEDDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (104.02)
–Jonny Clayton (walesi) (97.09) 10–6

Mensur Suljovic (osztrák) (98.95)–Krzysztof Ratajski (lengyel) (95.85) 10–9
Ian White (angol) (92.82)–Danny Noppert (holland) (89.43) 9–10
Raymond van Barneveld (holland, 6.) (97.86)–Dave Chisnall (angol) (95.77) 8–10

2. FORDULÓ
Michael van Gerwen (holland, 1.) (101.11)
–Gerwyn Price (walesi) (97.76) 6–5

James Wade (angol, 8.) (98.54)–Jonny Clayton (walesi) (93.81) 5–6
Damon Heta (ausztrál, 5.) (90.76)–Mensur Suljovic (osztrák) (89.64) 3–6
Daryl Gurney (északír, 4.) (97.92)–Krzysztof Ratajski (lengyel) (92.81) 4–6
Peter Wright (skót, 2.) (97.11)–Ian White (angol) (96.26) 2–6
Gary Anderson (skót, 7.) (71.05)–Danny Noppert (holland) (90.97) 1–6
Raymond van Barneveld (holland, 6.) (101.7)–Jermaine Wattimena (holland) (89.8) 6–4
Rob Cross (angol, 3.) (94.15)–Dave Chisnall (angol) (94.99) 4–6

1. FORDULÓ
Michael Smith (angol) (94.2)–Gerwyn Price (walesi) (101.86) 3–6

Wayne Jones (angol) (86.03)–Jonny Clayton (walesi) (87.1) 4–6
Kyle Anderson (ausztrál) (83.8)–Mensur Suljovic (osztrák) (86.88) 1–6
Krzysztof Ratajski (lengyel) (104.19)–Nathan Aspinall (angol) (103.37) 6–5
Ricky Evans (angol) (101.55)–Ian White (angol) (100.05) 5–6
Danny Noppert (holland) (93.66)–Jeffrey de Zwaan (holland) (84.54) 6–3
Jermaine Wattimena (holland) (96.43)–Gabriel Clemens (német) (100.6) 6–4
Dave Chisnall (angol) (96.38)–Simon Whitlock (ausztrál) (91.4) 6–4

2019.07.29.

2019 Betfred World Matchplay


I. Forduló

Mervyn King 10-5 Nathan Aspinall

Stephen Bunting 13-12 Gerwyn Price

Gary Anderson 10-6 Danny Noppert

Rob Cross 10-3 Chris Dobey

Krzysztof Ratajski 10-5 Darren Webster

Max Hopp 11-9 Dave Chisnall

Ian White 10-0 Joe Cullen

Michael Smith 10-7 Jamie Hughes

James Wade 13-12 Jeffrey de Zwaan

Mensur Suljovic 10-1 Jermaine Wattimena

Michael van Gerwen 10-6 Steve Beaton

Glen Durrant 10-4 Adrian Lewis

Keegan Brown 10-8 Jonny Clayton

Simon Whitlock 10-8 John Henderson

Daryl Gurney 10-7 Ricky Evans

Peter Wright 10-5 Vincent van der Voort


II. forduló

Michael Smith 12-10 Max Hopp

James Wade 13-11 Mensur Suljovic

Mervyn King 11-8 Gary Anderson

Glen Durrant 13-11 Michael van Gerwen

Daryl Gurney 11-9 Keegan Brown

Stephen Bunting 14-12 Ian White

Rob Cross 11-5 Krzysztof Ratajski

Peter Wright 11-2 Simon Whitlock


Quarter-Finals

Michael Smith 16-11 Mervyn King

Glen Durrant 16-7 James Wade

Rob Cross 16-14 Stephen Bunting

Daryl Gurney 16-13 Peter Wright


Semi-Finals

Rob Cross 17-15 Daryl Gurney

Michael Smith 17-10 Glen Durrant


DÖNTŐ

Michael Smith (angol, 5.)–Rob Cross (angol, 2.) 13–18


2019.06.10.

Darts 

Csapat VB eredmények az elődöntőig.

Thursday June 6

Japan 5-4 Gibraltar

South Africa 5-4 Northern Ireland

New Zealand 5-1 Lithuania

Belgium 5-1 Hong Kong

Sweden 5-1 Brazil

Singapore 5-3 Wales

Germany 5-1 Hungary

Scotland 5-0 Denmark


2019 BetVictor World Cup of Darts

Friday June 7

USA 5-1 China

Canada 5-3 Italy

Poland 5-2 Czech Republic

Republic of Ireland 5-1 Greece

England 5-1 Philippines

Austria 5-3 Russia

Australia 5-4 Finland

Netherlands 5-0 Spain

 

Saturday June 8

Second Round

Afternoon Session (1300 local time, 1200 BST)

New Zealand 2-1 South Africa

Singles One: Cody Harris 4-0 Vernon Bouwers

Singles Two: Haupai Puha 0-4 Devon Petersen

Doubles: New Zealand 4-2 South Africa

Japan 2-0 Singapore

Singles One: Seigo Asada 4-3 Paul Lim

Singles Two: Haruki Muramatsu 4-2 Harith Lim

Scotland 2-0 Sweden

Singles One: Gary Anderson 4-0 Magnus Caris

Singles Two: Peter Wright 4-2 Dennis Nilsson

Belgium 2-0 Germany

Singles One: Kim Huybrechts 4-3 Martin Schindler

Singles Two: Dimitri Van den Bergh 4-0 Max Hop

Evening Session (1900 local time, 1800 BST)

Canada 2-0 Australia

Singles One: Dawson Murschell 4-3 Simon Whitlock

Singles Two: Jim Long 4-3  Kyle Anderson

Austria 2-0 USA

Singles One: Zoran Lerchbacher 4-1 Darin Young

Singles Two: Mensur Suljovic 4-0 Chuck Puleo

Republic of Ireland 2-0 England

Singles One: Steve Lennon 4-3 Michael Smith

Singles Two: William O'Connor 4-1 Rob Cross

Netherlands 2-0 Poland

Singles One: Michael van Gerwen 4-2 Krzysztof Ratajski

Singles Two: Jermaine Wattimena 4-1 Tytus Kanik

Sunday June 9

Afternoon Session

Quarter-Finals

Japan 2-0 New Zealand

Singles One: Seigo Asada 4-1 Cody Harris

Singles Two: Haruki Muramatsu 4-3 Haupai Puha

Doubles: (Not Needed)

Scotland 2-0 Belgium

Singles One: Gary Anderson 4-2 Kim Huybrechts

Singles Two: Peter Wright 4-2 Dimitri Van den Bergh

Doubles: (Not Needed)

Republic of Ireland 2-1 Austria

Singles One: Steve Lennon 4-1 Zoran Lerchbacher

Singles Two: William O'Connor 0-4 Mensur Suljovic

Doubles: Republic of Ireland 4-0 Austria

Netherlands 2-1 Canada

Singles One: Michael van Gerwen 2-4 Dawson Murschell

Singles Two: Jermaine Wattimena 4-2 Jim Long

Doubles: Netherlands 4-1 Canada




2019.05.13.

DARTS
PREMIER LEAGUE

pl.16_400

2019.05.13.

DARTS
PREMIER LEAGUE

table_sheffield_600_2_400

2019.05.05.

Premier League

table_manchester_600_400

2019.04.20.

 

Premier League

tableafterbirminghamupdate_600_400


2019.04.20.

Premier League

table_cardiffpl12_400

2019.04.12.

Premier League

tablepl11_400


2019.04.05.

Premier League

premier_league_tablenight_10_400

2019.03.29.

PREMIER LEAGUE

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE 
1. Michael van Gerwen 9 6 1 2 56–34 +22 13
2. Rob Cross 9 6 1 2 55–39 +16 13
3. James Wade 9 4 3 2 53–43 +10 11
4. Daryl Gurney 9 5 1 3 46–44   +2 11
5. Mensur Suljovic 9 4 2 3 49–47   +2 10
6. Gerwyn Price 9 3 3 3 50–51   –1   9
7. Peter Wright 9 2 4 3 48–53   –5   8
8. Michael Smith 9 3 1 5 46–52   –6   7
9. Raymond van Barneveld 9 1 2 6 35–57 –22   4
A középszakaszban a versenyben maradó nyolc játékos ismét körmérkőzéses rendszert vív egymással, vagyis minden résztvevőre újabb hét találkozó vár. Az eddig megszerzett pontokat a dartsozók továbbviszik magukkal a középszakaszba, melynek végeztével a tabella első négy helyezettje bejut a május 23-i, londoni final fourba.



2019.03.28.

Premier League

pl8tabelle_400

2019.03.25.

European Darts Open

2019 European Darts Open

 

1. forduló

 

A délutáni eredmények:
Justin Pipe 6-3 Ryan Meikle
Pavel Jirkal 6-1 William Borland
Matthew Dennant 6-5 Madars Razma
Scott Taylor 6-3 Fabian Herz
Ross Smith 6-0 Ricky Williams
Adam Hunt 6-3 Danny van Trijp
Ted Evetts 6-3 Martin Atkins (Leeds)
Wesley Plaisier 6-4 Jyhan Artut

 

Esti eredmények

 

Krzysztof Ratajski 6-5 Matthew Edgar
Jeffrey de Zwaan 6-1 Josh Payne
Kim Huybrechts 6-5 Nico Kurz
Mervyn King 6-1 Jason Wilson
Glen Durrant 6-4 Michael Rosenauer
Dimitri Van den Bergh 6-1 Ritchie Edhouse
Steve Beaton 6-4 Raymond van Barneveld
Vincent van der Voort 6-2 Wayne Jones

2. forduló, esti program

d2wr7vlxcaaalwj_400

 

Dimitri Van den Bergh 6-3 Adrian Lewis

 

Jermaine Wattimena 6-5 Glen Durrant

 

Joe Cullen 6-1 Vincent van der Voort

 

Michael van Gerwen 6-1 Mervyn King

 

Rob Cross 6-3 Steve Beaton

 

Mensur Suljovic 6-4 Matthew Dennant

 

Ross Smith 6-5 Simon Whitlock

 

Peter Wright 6-2 Kim Huybrechts

3. forduló

  • Michael van Gerwen 6-0 Jermaine Wattimena
  • Gerwyn Price 6-4 Krzysztof Ratajski
  • Mensur Suljovic 6-3 Joe Cullen
  • James Wade 6-1 Dave Chisnall
  • Justin Pipe 6-1 Darren Webster
  • Rob Cross 6-4 Jonny Clayton
  • Daryl Gurney 6-0 Dimitri Van den Bergh
  • Peter Wright 6-3 Ross Smith

Negyeddöntő

  • Michael van Gerwen 6-5 Gerwyn Price
  • Mensur Suljovic 6-2 James Wade
  • Rob Cross 6-2 Justin Pipe
  • Peter Wright 6-3 Daryl Gurney

Elődöntő

  • Michael van Gerwen 7-5 Mensur Suljovic
  • Rob Cross 7-5 Peter Wright

Döntő

  • Michael van Gerwen 8-6 Rob Cross

 

2019.03.22.

Unibet Premier League

pltablenightseven_400


2019.03.15.

Unibet Premier League

table_night_five_400_01

2019.03.08.

Unibet Premier League

table_night_five_400

2019.03.01.

Unibet Premier League 

pl4_400

2019.02.22.

Unibet Premier League

premier_league_table_night_three_dublin_600_400

2019.02.15.

Unibet Premier League

AZ ÁLLÁS 
1. Michael van Gerwen 2 2 14–8 4
2. Gerwyn Price 2 1 1 13–10 3
    Rob Cross 2 1 1 13–10 3
4. Daryl Gurney 2 1 1 11–10 2
5. Peter Wright 2 2 12–12 2
6. James Wade 2 1 1 11–11 2
7. Michael Smith 2 1 1 11–13 1
8. Raymond van Barneveld 2 1 1 10–13 1
9. Mensur Suljovic 2 1 1 9–13 1



2019.02.08.

Unibet Premier League

 

 

AZ ÁLLÁS 
1. James Wade 1 1 7–4 2
    Gerwyn Price 1 1 7–4 2
3. Michael van Gerwen 1 1 7–5 2
4. Mensur Suljovic 1 1 6–6 1
    Peter Wright 1 1 6–6 1
    Rob Cross 1 1 6–6 1
7. Michael Smith 1 1 5–7 0
8. Raymond van Barneveld 1 1 4–7 0
    Daryl Gurney 1 1 4–7 0

 

 


A darts Premier League 3. állomása Cardiffban igazán illusztris mérkőzéssel kezdődött: az idén januárban világbajnoki címet szerző Peter Wright csapott össze a tavalyelőtti bajnokkal, Rob Cross-szal. A regnáló bajnok remekül kezdett, már az első legben szállította első 180-at, majd elvette ellenfele kezdését, s egy brékváltás után jól tömegezve menetelt a győzelem felé, amelyet a végén újabb brékváltással sikerült is bebiztosítania.

A második meccs kevésbé volt szoros: a kihívónak nevezett beugrót, Jonny Claytont Michael Smith rendkívül meggyőző teljesítménnyel, egészen kiváló, 105.51-es átlaggal múlta felül. A nap legsimább mérkőzését Smith 7–1-re nyerte meg, 63.64 százalékos sikerrel kiszállózott, többek között egy 167-es kiszállót is dobott, ami a nap legmagasabbjának bizonyult.

A világelső Michael van Gerwen a harmadik meccsen lépett a dobóvonal mögé, de Nathan Aspinall ellen véget ért a tavalyról magával hozott hatos győzelmi sorozata a PL-ben. A 28 éves angol ugyanis nagyon összeszedetten játszott, valamivel jobban kiszállózott, s jobban is „tömegezett” a hollandnál, ráadásul, akkor sem ingott meg, amikor ellenfele 4–3-nál kezdését elvéve egyenlített, majd átvette a vezetést. Aspinall 5–4-es hátrányból több leget már nem engedett MvG-nek, és három leget zsinórban hozva 7–5-re győzött, így visszavágott a vb elődöntőjében elszenvedett vereségét.

A világbajnokságon szintén az elődöntőig jutó Gerwyn Price, aki a PL-t két döntetlennel kezdte, a Cross és a Smith elleni meccse után most Daryl Gurney ellen is ikszelt. A kétségkívül lelkes publikum 4–4-ig azt láthatta, hogy mindketten rendre hozták a saját kezdésüket, majd egy brékváltást követően ismét hozták a kezdésüket – igazából egyik játékosnak sem volt reális esélye a győzelemre.

A nap utolsó mérkőzésén két veretlen találkozott, és Glen Durrant remek kezdés után simán, 7–4-re megverte Gary Andersont. Magabiztos győzelmével a sorozat egyik újonca a tabella élére ugrott: egyedül neki van a mezőnyből 5 pontja, s rajta kívül csak a döntetlenkirály Price veretlen három forduló után.

2020.02.11.
 
 
 
Honvéd BUDAFOK
SEDE
Club 502
FKF SK Titans
VSE MIX
Honvéd BUDAFOK
       
       
SEDE
 
     
       
Club 502
   
   
       
FKF SK Titans
     
 
       
VSE MIX
       
       
 
AZ ÁLLÁS
1. Michael van Gerwen 4 3 1 26–17 +9 6
2. Nathan Aspinall 4 3 1 26–20 +6 6
 3. Gerwyn Price 4 1 3 25–19 +6 5
4.  Glen Durrant 4 2 1 1 25–20 +5 5
5. Michael Smith 4 2 1 1 23–19 +4 5
6. Gary Anderson 4 2 1 1 24–23 +1 5
7. Rob Cross 4 1 1 2 23–25 –2 3
8. Peter Wright 4 1 1 2 19–25 –6 3
9. Daryl Gurney 4 1 3 17–27 –10 1

 

1. Glen Durrant

5

3

1

1

32–23

+9

7

2. Michael Smith

5

3

1

1

30–23

+7

7

3. Michael van Gerwen

5

3

2

30–24

+6

6

4.  Nathan Aspinall

5

3

2

29–27

+2

6

5. Gerwyn Price

5

1

3

1

28–26

+2

5

6. Gary Anderson

5

2

1

2

29–30

–1

5

7. Peter Wright

5

2

1

2

26–28

–2

5

8. Rob Cross

5

1

2

2

29–31

–2

4

9. Daryl Gurney

5

2

3

23–33

–10

2